О компании Новости Каталог Услуги Полезное Контакты

Новости

12.06.2018 Триденні збори під керівництвом начальника військ зв’язку ЗС України.
На базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, а також на території однієї з військових частин зв’язку ЗС України пройшли триденні збори під керівництвом начальника військ зв’язку ЗС України.
08.06.2018 5 червня 2018 року в Міжнародному Виставковому Центрі пройшла щорічна виставка «Зроблено в Києві» підприємств виробників м.Києва.

5 червня 2018 року в Міжнародному Виставковому Центрі пройшла щорічна виставка «Зроблено в Києві» підприємств виробників м.Києва.

Компанія "ДОЛЯ І КО.ЛТД" також приймала участь в експозиції та з радістю представила свої вироби та новітні розробки AGENT™ в галузі професійного оперативного радіозв'язку.

01.06.2018 Надійний та миттєвий зв'язок всіх груп реагування є вкрай важливим елементом цивільного захисту
Надійний та миттєвий зв'язок всіх груп реагування є вкрай важливим елементом цивільного захисту, забезпечення пожежної та техногенної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб, особливо під час проведення таких масових заходів, як фінал Ліги чемпіонів УЕФА 2018 року в м.Києві
Authorized application provider 28.05.2018 Authorized application provider
Наша компанія "ДОЛЯ І КО. ЛТД" отримала статус авторизованого провайдера hardware&software рішень для систем MOTOTRBO від корпорації MOTOROLA SOLUTIONS.
Motorola Solutions перемогла у тендері Німецького Федерального штату Бранденбург 11.05.2018 Motorola Solutions перемогла у тендері Німецького Федерального штату Бранденбург
Motorola Solutions перемогла у тендері Німецького Федерального штату Бранденбург та постачатиме цифрове радіообладнання TETRA органам громадської безпеки (Behörden und Organisationen mit Sicherheitsaufgaben, BOS).
Щиро вітаємо компанію "ДОЛЯ І КО. ЛТД", її колектив та особливо, її засновників з Днем народження! 09.04.2018 Щиро вітаємо компанію "ДОЛЯ І КО. ЛТД", її колектив та особливо, її засновників з Днем народження!

Дорогі друзі, колеги та партнери!

Щиро вітаємо компанію "ДОЛЯ І КО. ЛТД", її колектив та особливо, її засновників з Днем народження!

Зв’язок четвертого покоління відсьогодні в Україні! 30.03.2018 Зв’язок четвертого покоління відсьогодні в Україні!
Зв’язок четвертого покоління відсьогодні в Україні! 
Мобільний пристрій LEX L10i 27.03.2018 Мобільний пристрій LEX L10i
Мобільний пристрій LEX L10i для екстрених служб.
Смарт-відеомікрофон Si500 26.03.2018 Смарт-відеомікрофон Si500
Пристрій поєднує в собі можливість інтелектуального відеозапису з кращим в своєму класі звуком. Забезпечує передачу зображення і звуку, а також високий ступінь захисту інформації, що необхідно як для співробітників екстрених служб, так і для громадян.
Шановні військовослужбовці Національної гвардії України! 26.03.2018 Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом!


Страницы: 1 2 3 4 5 ... 14 След. Все