Excellent Key Account Management

День Захисника України

Зброя та Безпека 2018

Article ADEX-2018

ADEX-2018

З Днем Підприємця

Мotorola Solutions підписала контракт з Польскими Збройними Силами.

З днем Незалежності Україно!

Вітаємо з Днем Військ Зв'язку

Motorola Solutions підписала п'ятирічний контракт з армією США на 495 млн $

Компанія Motorola Solutions, Inc. перемогла у позові про порушення патентної угоди проти Hytera

Триденні збори під керівництвом начальника військ зв’язку ЗС України.

5 червня 2018 року в Міжнародному Виставковому Центрі пройшла щорічна виставка «Зроблено в Києві» підприємств виробників м.Києва.

Надійний та миттєвий зв'язок всіх груп реагування є вкрай важливим елементом цивільного захисту

Authorized application provider

Motorola Solutions перемогла у тендері Німецького Федерального штату Бранденбург

Щиро вітаємо компанію "ДОЛЯ І КО. ЛТД", її колектив та особливо, її засновників з Днем народження!

Зв’язок четвертого покоління відсьогодні в Україні!

Мобільний пристрій LEX L10i

Смарт-відеомікрофон Si500

+38 (044) 2845515

Новости

Excellent Key Account Management 16.10.2018 Excellent Key Account Management

Незалежно від початкових умов будь-яка компанія прагне вирости від локальної організації до успішного глобального гравця на ринку.

Досягненню цих цілей може допомогти використання декількох ключових драйверів зростання, для нашої компанії в першу чергу це:

☑висококваліфікований і компетентний склад співробітників, які складають основу компанії і відповідають найвищим професійним вимогам;

☑індивідуальний підхід до кожного замовника та побудова подальшого співробітництва на принципах розуміння і довіри;

☑співпраця з провідними світовими компаніями, продукція яких становить технічну базу на всіх рівнях виробництва. У роботі ми використовуємо тільки самі передові та сучасні технології.

#DOLYA #MotorolaSolutions #ProudtoBe#ExcellentKeyAccountManagement


День Захисника України 14.10.2018 День Захисника України

Друзі!

Приміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

Зброя та Безпека 2018 10.10.2018 Зброя та Безпека 2018

Дорогі друзі та партнери!

Запрошуємо Вас відвідати стенд Ліги Оборонних Підприємств України(2-С21) на Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2018», в МВЦ м. Києва з 9 по 12 жовтня 2018 року.

Article ADEX-2018 01.10.2018 Article ADEX-2018

Огляд новинок на міжнародній виставці ОПК ADEX-2018 від Міністерства Оборони Франції.

Виробам нашої компанії "ДОЛЯ І КО. ЛТД" також приділено увагу, особливу зацікавленість викликала цифрова IP67 радіостанція AGENT-107 в стаціонарній модифікації.

https://www.defense.gouv.fr/ema/sitta/a-la-une/adex-2018/article-adex-2018

ADEX-2018 01.10.2018 ADEX-2018
25-27 вересня в Баку Експо Центрі відбулась 3-а Азербайджанська Міжнародна Оборонна Виставка ADEX 2018. Цей масштабний захід, що має статус найбільшої експозиції озброєння і військової техніки в регіоні, демонстрація сили і могутності азербайджанського оборонно-промислового комплексу.
З Днем Підприємця 02.09.2018 З Днем Підприємця

Шановні друзі та партнери!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом, у цей день слова вдячності адресуються енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяти поступальному розвитку нашої держави.

Мotorola Solutions підписала контракт з Польскими Збройними Силами. 28.08.2018 Мotorola Solutions підписала контракт з Польскими Збройними Силами.

Motorola Solutions підписала контракт з Польскими Збройними Силами на поставку та оновлення захищеної цифрової радіосистеми для армії Польщі.

Оновлена система наземного транкінгового радіозв'язку #TETRAзабезпечить армію надійним та захищеним радіозв'язком у військових спорудах, військово-морських підрозділах, авіабазах та сухопутних військах по всій Польщі.

Розгорнута система включатиме десятки базових станцій, підключених до офісного мобільного комутаційного офісу (MSO), тисячі цифрових радіопристроїв (мобільних, портативних та сертифікованих #ATEX), диспетчерських систем, навчання та п'ятирічну гарантію на обладнання.

#Motorola #Poland #Army #Critical #Communications


З днем Незалежності Україно! 24.08.2018 З днем Незалежності Україно!

З Днем Незалежності Україно!

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.

Вітаємо з Днем Військ Зв'язку 08.08.2018 Вітаємо з Днем Військ Зв'язку

Від щирого серця вітаємо особовий склад військ зв’язку з професійним святом, яке стало символом вшанування славних бойових і трудових традицій людей, героїзм і мужність яких збагачують історію чисельних колективів зв’язківців України.

З нагоди свята висловлюємо глибоку шану і вдячність ветеранам військ зв’язку, працівникам Збройних Сил України та членам сімей військовослужбовців, усім тим, хто своєю працею піднімає авторитет і помножує традиції військ зв’язку.

Добра Вам, злагоди й оптимізму, здоров’я та родинного благополуччя, нових успіхів в ім’я розвитку України та зміцнення її обороноздатності!


Motorola Solutions підписала п'ятирічний контракт з армією США на 495 млн $ 19.07.2018 Motorola Solutions підписала п'ятирічний контракт з армією США на 495 млн $

Motorola Solutions (MSI) підписала п'ятирічний контракт #IDIQ(невизначений строк поставки та кількість), вартість якого становить 495 мільйонів доларів, з армією США, для оновлення глобальної, критично важливої мережі зв'язку.

У рамках контракту компанія Motorola Solutions постачатиме для армї США обладнання cтандарту P25, для наземного мобільного радіозв'язку: радіоcтанції, аксесуари, а також гарантійні і допоміжні послуги мобільного радіозв'язку, що включатимуть в себе встановлення, програмування, навчання та технічне обслуговування.Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved