Було проведено приймально-здавальні випробування зенітно-гарматного комплексу ЗСУ-23-4 "Шилка"

Нові TALKABOUT T82 & T82 Extreme

Рішення Motorola та AT&T - найкращі рішення LTE для загальнонаціональної мережі громадської безпеки США FirstNet™

Надійність рацій Motorola підтверджено боєм.

Армія США підписала контракти з Harris corp. та Motorola Solutions на $461 млн.

Компанія "ДОЛЯ і КО.ЛТД" стала почесним членом "Ліги оборонних підприємств України"

Встановлено тисячну систему TETRA, компанії Motorola Solutions

Cкарга про порушення патентних прав і комерційної таємниці в обласний суд Дюссельдорфа, (Німеччина)

Motorola Solutions подала скаргу проти Hytera, про порушення патентних прав.

Нова система DIMETRA EXPRESS

З Новим 2017 роком!!

Motorola Solutions выводит на рынок новую радиостанцию DP3661e

Компанія ДОЛЯ і КО зареєструвала 4 патенти на свої корисні моделі.

В Києві представлено унікальний артефакт

Trace Certified

Шановні гості на "Зброя та безпека 2016"

Зброя та безпека – 2016

"Зброя та Безпека - 2016".Національні вироби та розробки

Подяка від поліції Донеччини

Виставка СЕЕ2016

+38 (044) 2845515

Новости

Було проведено  приймально-здавальні випробування зенітно-гарматного комплексу ЗСУ-23-4 "Шилка" 01.08.2017 Було проведено приймально-здавальні випробування зенітно-гарматного комплексу ЗСУ-23-4 "Шилка"
ДП "Балаклійський ремонтний завод", що входить до складу "Укроборонпром", провів приймально-здавальні випробування зенітно-гарматного комплексу ЗСУ-23-4 "Шилка" для Збройних сил України.
Нові TALKABOUT T82 & T82 Extreme 26.07.2017 Нові TALKABOUT T82 & T82 Extreme
Новинки від Motorola, рації Talkabout T82 & T82 Extreme!
Рішення Motorola та AT&T - найкращі рішення LTE для загальнонаціональної мережі громадської безпеки США FirstNet™ 25.07.2017 Рішення Motorola та AT&T - найкращі рішення LTE для загальнонаціональної мережі громадської безпеки США FirstNet™
Компанія Motorola Solutions сьогодні анонсувала про надання мобільних додатків, програмного забезпечення та послуг для мережі FirstNet™ в рамках своєї ролі в команді AT&T, обраної урядом США, для розвертання першої в країні загальнонаціональної бездротової широкосмугової мережі громадської безпеки.
25.07.2017 Надійність рацій Motorola підтверджено боєм.
Після перебування в пеклі війни, випробувані і стихією і бойовими діями, рації Motorola й надалі продовжують виконувати свої функції!
Компанія "ДОЛЯ і КО.ЛТД" стала почесним членом "Ліги оборонних підприємств України" 13.07.2017 Компанія "ДОЛЯ і КО.ЛТД" стала почесним членом "Ліги оборонних підприємств України"
13 липня на засіданні Конференції Правління «Ліги оборонних підприємств» (вищого керівного органу Ліги) було прийнято рішення про прийняття до Ліги та введення до складу Правління Ліги компанії «ДОЛЯ і КО. ЛТД»

«Ліга оборонних підприємств» об'єднує підприємства, які розробляють, виробляють або сприяють просуванню на ринок продукції і послуг оборонного та подвійного призначення, а також супутню продукцію.
Встановлено тисячну систему TETRA, компанії Motorola Solutions 26.04.2017 Встановлено тисячну систему TETRA, компанії Motorola Solutions

В “Центрі передових технологій TETRA” Motorola Solutions виготовлено тисячну систему TETRA!

1000 систем TETRA, в тому числі 25000 базових станцій забезпечують критично важливі комунікації для мільйонів користувачів по всьому світу.

Компанія Motorola Solutions інтегрувала свою тисячну цифрову систему радіозв’язку TETRA та двадцяти п’яти тисячну базову станцію, що була виготовлена в Центрі передових технологій TETRA в Берліні. Однотисячна система TETRA була встановлена у Тігельскій в'язниці в м. Берлін і буде використовуватися для забезпечення критично важливих комунікацій для співробітників.

Ця важлива подія є ще одним підтвердженням позиції Motorola Solutions в якості провідного постачальника і оператора професійного радіозв’язку в усьому світі. Велика кількість встановлених систем також підкреслює неперевершену репутацію Motorola Solutions, як надійного постачальника систем TETRA протягом більш ніж 20 років, з моменту розгортання в 1997 році першої мережі TETRA в аеропорту Осло(Норвегія).

Більшість систем TETRA, що було сконфігуровано в Берліні, розгорнуто в регіонах Європи, Африки та Ближнього Сходу. Вони включають в себе численні загальнонаціональні мережі TETRA, в тому числі: Австрії, Данії, Норвегії, Португалії, Ірландії та Великобританії, в яких організації та служби громадської безпеки довірились компанії Motorola Solutions. Географія клієнтів що користуються професійним та захищеним радіозв’язком від Motorola Solutions стандарту TETRA складає більше 100 країн світу. У кожному виконаному проекті, компанія Motorola Solutions задовольнила індивідуальні вимоги замовників, з урахуванням специфіки кокретної задачі. Тільки в Німеччині, Motorola Solutions збудувала більше 50 систем TETRA для різних секторів, включаючи аеропорти, комунальні підприємства та громадські транспортні організації, такі як Мюнхен, Штутгарт і аеропорт Кельн / Бонн, RheinEnergie, Stromnetz Берлін і Гамбург, Rhein-Неккар Verkehrsgesellschaft і Rheinbahn Дюссельдорф.

«Наш Центр передових технологій TETRA в Берліні грає важливу роль в успішній реалізації систем цифрового радіозв'язку TETRA по всьому світу», сказав Марк Шмідл, корпоративний віце-президент з продажу Motorola Solutions в Європі, на Близькому Сході і в Африці. «Ми націлені на подальше інвестування в системи радіозв’язку TETRA, як наступне покоління систем професійного радіозв’язку у сфері громадської безпеки, розглядаючи можливість об’єднання TETRA і широкосмугового зв'язку в майбутньому».

Центр передових технологій TETRA компанії Motorola Solutions в Берліні спеціалізується в налаштуванні систем радіозв’язку TETRA. Послуги варіюються від проектування систем і планування радіомережі та технічної підготовки клієнтів до перевірки якості, управління поставками, логістикою та обслуговування клієнтів.

Щороку в Берліні, спільно з клієнтами проводиться понад 50 тестових заводських випробувань. Крім того, спеціальний демонстраційний центр надає клієнтам та замовникам можливість випробувати технології і cистеми наступного покоління: еволюцію TETRA, DMR і LTE.

Досвідчена і сертифікована команда Центру передових технологій в Берліні, проводить щороку понад 150тисяч технічних обслуговувань та операцій з ремонту інфраструктури і терміналів.

Cкарга про порушення патентних прав і комерційної таємниці в обласний суд Дюссельдорфа, (Німеччина) 24.04.2017 Cкарга про порушення патентних прав і комерційної таємниці в обласний суд Дюссельдорфа, (Німеччина)

Проти Hytera Communications Corporation Limited Шеньчжень (Китай) і Hytera Mobilfunk GmbH of Bad Munder (Німеччина) компанія Motorola Solutions подала ще одну скаргу про порушення патентних прав і комерційної таємниці в обласний суд Дюссельдорфа, (Німеччина) 

Motorola Solutions в скарзі стверджує, що засоби радіозв’язку Hytera, які підримують технологію транкінгу є контрафактними, та порушують патент Motorola Solutions EP 2 342 851 B1. Motorola Solutions вимагає в судовому порядку заборонити компанії Hytera пропонувати і поставляти радіобладнання, що підримує функцію транкінгу в Німеччину, а також відкликати та знищити контрафактну продукцію.

Ця справа йде в слід судовим позовам про порушення патентних прав і комерційної таємниці , поданим компанією Motorola Solutions проти Hytera, 29 березня 2017 року в Комісію з міжнародної торгівлі США та 14 березня 2017 року в окружний суд Північного округу штату Іллінойс, США

https://newsroom.motorolasolutions.com/news/motorola-solutions-files-patent-infringement-complaints-...


29.03.2017 Motorola Solutions подала скаргу проти Hytera, про порушення патентних прав.

Motorola Solutions подала скаргу про порушення патентних прав в Комісію з міжнародної торгівлі США (далі - «КМТ») проти Hytera Communications Corporation Limited (SHE: 002583) ("Hytera") міста Шеньчжень, Китай. Ця справа йде в слід судовим позовам про порушення патентів і комерційної таємниці, поданим компанією Motorola Solutions проти Hytera 14 березня 2017 року в окружний суд Північного округу штату Іллінойс, США

У скарзі до КМТ стверджується, що Hytera незаконно імпортує і продає радіоустаткування і системи, а також відповідне програмне забезпечення та компоненти, які порушують патенти Motorola Solutions. Рішення Motorola спрямовані на негайне розслідування КМТ, заборону імпорту, реклами та продажу контрафактних пристроїв компанїі Hytera в США.

«Від імені наших клієнтів, акціонерів, співробітників, партнерів та інших зацікавлених сторін Motorola Solutions буде продовжувати агресивно захищати наші запатентовані технології та інвестиції в інновації», - сказав Марк Хакер, головний юрисконсульт і CAO компанії Motorola Solutions. «Motorola Solutions є провідним світовим постачальником засобів радіозв'язку та систем, і за кілька останніх років ми вклали мільярди доларів для досягнення цієї позиції. Тільки в 2016 році ми інвестували понад 500 мільйонів доларів в дослідження та розробки».

Марк Хакер рішуче запевнив: "Hytera стверджує, що це законна конкуренція, але немає нічого законного в протизаконному копіюванні та привласненні чужих технологій. Ми сповнені рішучості захищати нашу цінну інтелектуальну власність, оскільки ми продовжуємо впроваджувати інновації для наших клієнтів по всьому світу. Ми з нетерпінням чекаємо повноцінного і справедливого розслідування в КМТ, а також слухань у федеральних судах в Чикаго, і ми впевнені, що ці юридичні дії будуть ефективні в запобіганні шокуючої та протиправної поведінки компанії Hytera».


01.02.2017 Нова система DIMETRA EXPRESS

Нова система DIMETRA EXPRESS!

DIMETRA Express є новою, односайтовою системою транкінгового зв’язку TETRA типу «все в одному». Завдяки поєднанню комутаторів і базових станцій створювати, розгортати і керувати системою зв’язку стало простіше, ніж будь-коли. Ви спрощуєте повсякденні операції, знижуючи витрати і складність системи в довгостроковій перспективі.Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved