Встановлено тисячну систему TETRA, компанії Motorola Solutions

Cкарга про порушення патентних прав і комерційної таємниці в обласний суд Дюссельдорфа, (Німеччина)

Motorola Solutions подала скаргу проти Hytera, про порушення патентних прав.

Нова система DIMETRA EXPRESS

З Новим 2017 роком!!

Motorola Solutions выводит на рынок новую радиостанцию DP3661e

Компанія ДОЛЯ і КО зареєструвала 4 патенти на свої корисні моделі.

В Києві представлено унікальний артефакт

Trace Certified

Шановні гості на "Зброя та безпека 2016"

Зброя та безпека – 2016

"Зброя та Безпека - 2016".Національні вироби та розробки

Подяка від поліції Донеччини

Виставка СЕЕ2016

"Доля" лідера

Колектив Доля і КО.ЛТД отримав подяку від 25 окремого мотопіхотного батальйону "Київська Русь"

Новый ретранслятор MOTOTRBO SLR 8000

CLK446 безлицензионные рации Motorola для бизнеса

Подяка від командира 36 Окремої бригади морської піхоти

Новые безлицензионные рации Motorola PMR446 - TLKR-T92 H2O

+38 (044) 2845515

Новости

Встановлено тисячну систему TETRA, компанії Motorola Solutions 26.04.2017 Встановлено тисячну систему TETRA, компанії Motorola Solutions

В “Центрі передових технологій TETRA” Motorola Solutions виготовлено тисячну систему TETRA!

1000 систем TETRA, в тому числі 25000 базових станцій забезпечують критично важливі комунікації для мільйонів користувачів по всьому світу.

Компанія Motorola Solutions інтегрувала свою тисячну цифрову систему радіозв’язку TETRA та двадцяти п’яти тисячну базову станцію, що була виготовлена в Центрі передових технологій TETRA в Берліні. Однотисячна система TETRA була встановлена у Тігельскій в'язниці в м. Берлін і буде використовуватися для забезпечення критично важливих комунікацій для співробітників.

Ця важлива подія є ще одним підтвердженням позиції Motorola Solutions в якості провідного постачальника і оператора професійного радіозв’язку в усьому світі. Велика кількість встановлених систем також підкреслює неперевершену репутацію Motorola Solutions, як надійного постачальника систем TETRA протягом більш ніж 20 років, з моменту розгортання в 1997 році першої мережі TETRA в аеропорту Осло(Норвегія).

Більшість систем TETRA, що було сконфігуровано в Берліні, розгорнуто в регіонах Європи, Африки та Ближнього Сходу. Вони включають в себе численні загальнонаціональні мережі TETRA, в тому числі: Австрії, Данії, Норвегії, Португалії, Ірландії та Великобританії, в яких організації та служби громадської безпеки довірились компанії Motorola Solutions. Географія клієнтів що користуються професійним та захищеним радіозв’язком від Motorola Solutions стандарту TETRA складає більше 100 країн світу. У кожному виконаному проекті, компанія Motorola Solutions задовольнила індивідуальні вимоги замовників, з урахуванням специфіки кокретної задачі. Тільки в Німеччині, Motorola Solutions збудувала більше 50 систем TETRA для різних секторів, включаючи аеропорти, комунальні підприємства та громадські транспортні організації, такі як Мюнхен, Штутгарт і аеропорт Кельн / Бонн, RheinEnergie, Stromnetz Берлін і Гамбург, Rhein-Неккар Verkehrsgesellschaft і Rheinbahn Дюссельдорф.

«Наш Центр передових технологій TETRA в Берліні грає важливу роль в успішній реалізації систем цифрового радіозв'язку TETRA по всьому світу», сказав Марк Шмідл, корпоративний віце-президент з продажу Motorola Solutions в Європі, на Близькому Сході і в Африці. «Ми націлені на подальше інвестування в системи радіозв’язку TETRA, як наступне покоління систем професійного радіозв’язку у сфері громадської безпеки, розглядаючи можливість об’єднання TETRA і широкосмугового зв'язку в майбутньому».

Центр передових технологій TETRA компанії Motorola Solutions в Берліні спеціалізується в налаштуванні систем радіозв’язку TETRA. Послуги варіюються від проектування систем і планування радіомережі та технічної підготовки клієнтів до перевірки якості, управління поставками, логістикою та обслуговування клієнтів.

Щороку в Берліні, спільно з клієнтами проводиться понад 50 тестових заводських випробувань. Крім того, спеціальний демонстраційний центр надає клієнтам та замовникам можливість випробувати технології і cистеми наступного покоління: еволюцію TETRA, DMR і LTE.

Досвідчена і сертифікована команда Центру передових технологій в Берліні, проводить щороку понад 150тисяч технічних обслуговувань та операцій з ремонту інфраструктури і терміналів.

Cкарга про порушення патентних прав і комерційної таємниці в обласний суд Дюссельдорфа, (Німеччина) 24.04.2017 Cкарга про порушення патентних прав і комерційної таємниці в обласний суд Дюссельдорфа, (Німеччина)

Проти Hytera Communications Corporation Limited Шеньчжень (Китай) і Hytera Mobilfunk GmbH of Bad Munder (Німеччина) компанія Motorola Solutions подала ще одну скаргу про порушення патентних прав і комерційної таємниці в обласний суд Дюссельдорфа, (Німеччина) 

Motorola Solutions в скарзі стверджує, що засоби радіозв’язку Hytera, які підримують технологію транкінгу є контрафактними, та порушують патент Motorola Solutions EP 2 342 851 B1. Motorola Solutions вимагає в судовому порядку заборонити компанії Hytera пропонувати і поставляти радіобладнання, що підримує функцію транкінгу в Німеччину, а також відкликати та знищити контрафактну продукцію.

Ця справа йде в слід судовим позовам про порушення патентних прав і комерційної таємниці , поданим компанією Motorola Solutions проти Hytera, 29 березня 2017 року в Комісію з міжнародної торгівлі США та 14 березня 2017 року в окружний суд Північного округу штату Іллінойс, США

https://newsroom.motorolasolutions.com/news/motorola-solutions-files-patent-infringement-complaints-...


29.03.2017 Motorola Solutions подала скаргу проти Hytera, про порушення патентних прав.

Motorola Solutions подала скаргу про порушення патентних прав в Комісію з міжнародної торгівлі США (далі - «КМТ») проти Hytera Communications Corporation Limited (SHE: 002583) ("Hytera") міста Шеньчжень, Китай. Ця справа йде в слід судовим позовам про порушення патентів і комерційної таємниці, поданим компанією Motorola Solutions проти Hytera 14 березня 2017 року в окружний суд Північного округу штату Іллінойс, США

У скарзі до КМТ стверджується, що Hytera незаконно імпортує і продає радіоустаткування і системи, а також відповідне програмне забезпечення та компоненти, які порушують патенти Motorola Solutions. Рішення Motorola спрямовані на негайне розслідування КМТ, заборону імпорту, реклами та продажу контрафактних пристроїв компанїі Hytera в США.

«Від імені наших клієнтів, акціонерів, співробітників, партнерів та інших зацікавлених сторін Motorola Solutions буде продовжувати агресивно захищати наші запатентовані технології та інвестиції в інновації», - сказав Марк Хакер, головний юрисконсульт і CAO компанії Motorola Solutions. «Motorola Solutions є провідним світовим постачальником засобів радіозв'язку та систем, і за кілька останніх років ми вклали мільярди доларів для досягнення цієї позиції. Тільки в 2016 році ми інвестували понад 500 мільйонів доларів в дослідження та розробки».

Марк Хакер рішуче запевнив: "Hytera стверджує, що це законна конкуренція, але немає нічого законного в протизаконному копіюванні та привласненні чужих технологій. Ми сповнені рішучості захищати нашу цінну інтелектуальну власність, оскільки ми продовжуємо впроваджувати інновації для наших клієнтів по всьому світу. Ми з нетерпінням чекаємо повноцінного і справедливого розслідування в КМТ, а також слухань у федеральних судах в Чикаго, і ми впевнені, що ці юридичні дії будуть ефективні в запобіганні шокуючої та протиправної поведінки компанії Hytera».


01.02.2017 Нова система DIMETRA EXPRESS

Нова система DIMETRA EXPRESS!

DIMETRA Express є новою, односайтовою системою транкінгового зв’язку TETRA типу «все в одному». Завдяки поєднанню комутаторів і базових станцій створювати, розгортати і керувати системою зв’язку стало простіше, ніж будь-коли. Ви спрощуєте повсякденні операції, знижуючи витрати і складність системи в довгостроковій перспективі.


31.12.2016 З Новим 2017 роком!!

Шановні наші друзі, колеги, партнери!

2016 рік став для нас всіх роком важливих дій, рішень та випробувань. Наші спільні зусилля, відповідальність за обрану справу, самовіддану працю та любов до рідної землі - запорука подальшого розвитку та процвітання України.

Зустрічаючи Новий 2017 рік, скажіть найтепліші слова своїм близьким та рідним, загадайте найзаповітніші бажання та підтримайте тих, хто цього найбільше потребує.

На порозі 2017 року перш за все бажаємо миру! Миру нашій країні, кожній родині, миру кожному дому. Без цього інші побажання не матимуть сенсу.

Нехай прийдешній рік виправдає Ваші самі добрі надії та прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім'ям, буде щедрим для кожного з Вас на цікаві плани, творчі здобутки та життєві перемоги!

Бажаємо Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч!

З Новим 2017 роком!

03.11.2016 Motorola Solutions выводит на рынок новую радиостанцию DP3661e
Motorola Solutions выводит на рынок новую радиостанцию DP3661e. Новая рация выполнена в форм-факторе DP3441e оснащена цветным дисплеем и клавишами управления. Официального анонса пока не было, по информации взятой из открытых источников радиостанция будет обладать следующими техническими характеристиками:

VHF (136-174MHz) or UHF (403-527MHz)

  • 32 канала, две группы по 16 каналов каждая
  • Компактный и прочный форм-фактор
  • Вес всего 250 г

DP3661e внесена в реестр радиоэлектронных средств и излучающих устройств, которые могут применяться на территории Украины в полосах радиочастот общего пользования.
25.10.2016 Компанія ДОЛЯ і КО зареєструвала 4 патенти на свої корисні моделі.
Чудові новини! Компанія "ДОЛЯ і КО.ЛТД" зареєструвала 4 патенти на свої корисні моделі: переносний ретранслятор, ретранслятор та автомобільні радіостанції ! Вітаємо колектив компанїі та дякуємо всім хто приймав участь у цих розробках!

19.10.2016 В Києві представлено унікальний артефакт
В Києві представлено унікальний артефакт: рацію з гелікоптера генерала Кульчицького.

З цим унікальним артефактом можуть ознайомитися усі бажаючі на стенді компанії «ДОЛЯ і КО ЛТД», який представлений в рамках міжнародної виставки «БЕЗПЕКА 2016».Керівник компанії Лариса Татарінцева зазначила, що, незважаючи на падіння з величезної висоти, вибух та пожежу, рація працює до цього часу. «Доля цього експонату трагічна. 26 травня 2014 року під Слов’янськом сталася трагедія – було збито український гелікоптер, загинуло 14 українських військовослужбовців й серед них легендарний український генерал, Герой України Сергій Кульчицький. Бойова машина після влучання ракети з ПЗРК впала з великої висоти, вибухнула й згоріла, але радіостанція, яка знаходилася у когось з пасажирів збитого гелікоптера, вціліла й досі знаходиться в робочому стані» - сказала керівник компанії «ДОЛЯ і КО ЛТД» Л. Татарінцева.

«Також бійці АТО привезли нам радіостанцію, яка під впливом тисячних температур оплавилася в підбитому палаючому танку, але до цього часу працює, хоча, на превеликий жаль, екіпаж загинув. Не даремно виключно цією продукцією забезпечується зв’язок для миротворчих місій Організації Об'єднаних Націй і використовується в військах НАТО» - підкреслила керівник компанії.

Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/common/1578177-v-kievi-predstavleno-unikalniy-artefakt-ratsiyu-z-gelikoptera-gen...


17.10.2016 Trace Certified

Компанія "ДОЛЯ і КО. ЛТД" успішно пройшла аудит асоціації TRACE International!

Пройшовши аудиторську перевірку, "Доля і Ко. ЛТД" підтвердила відповідність статусу члена асоціації TRACE International.

Це гарантує високу якість діяльності компанії, і тим самим економить час і кошти як замовників, так і партнерів, що користуються послугами нашої компанії.

Підтвердженням членства в асоціації TRACE International * є Сертифікат

* Асоціація TRACE International - міжнародна некомерційна асоціація, створена в 2001 році для боротьби з корупцією.
TRACE International, крім експертів з антикорупційної діяльності, включає в cебя членів більш 220 міжнародних компаній, що бажають підняти власні стандарти дотримання антикорупційних заходів.

Діюча паралельно з TRACE International незалежна аудиторська і консультаційна фірма TRACE Incorporated перевіряє діяльність третіх сторін та інших комерційних посередників на відповідність антикорупційним правилам, і якщо їх комерційні операції відповідають суворим стандартам прозорості, вони отримують членство в асоціації.


12.10.2016 Шановні гості на "Зброя та безпека 2016"
Серед багатьох шановних гостей, стенд компанії ДОЛЯ і КО.ЛТД на ХІІІ Міжнародній спеціалізованій виставці "Зброя та безпека – 2016" відвідали й високопоставлені гості. Було обговорено багато питань: щодо подальшої співпраці, нових розробок, розвитку й підтримки
вітчизняних виробників державою.


Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved