Підбиття підсумків роботи спілки "Ліги оборонних підприємств України" у 2017 році та ознайомлення з планами роботи організації у 2018 році".

Motorola Solutions підписала контракт з Міністерством внутрішніх справ Республіки Молдова на розширення їх цифрової мережі зв'язку TETRA

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

День Сухопутних Військ України!

З Днем Збройних Сил України!

Безліцензійні цифрові рації XT665D

Defence & Security 2017

Зброя та безпека 2017

Перший всеукраїнський форум приватних підприємств оборонної промисловості.

Було проведено приймально-здавальні випробування зенітно-гарматного комплексу ЗСУ-23-4 "Шилка"

Нові TALKABOUT T82 & T82 Extreme

Рішення Motorola та AT&T - найкращі рішення LTE для загальнонаціональної мережі громадської безпеки США FirstNet™

Надійність рацій Motorola підтверджено боєм.

Армія США підписала контракти з Harris corp. та Motorola Solutions на $461 млн.

Компанія "ДОЛЯ і КО.ЛТД" стала почесним членом "Ліги оборонних підприємств України"

Встановлено тисячну систему TETRA, компанії Motorola Solutions

Cкарга про порушення патентних прав і комерційної таємниці в обласний суд Дюссельдорфа, (Німеччина)

Motorola Solutions подала скаргу проти Hytera, про порушення патентних прав.

Нова система DIMETRA EXPRESS

З Новим 2017 роком!!

+38 (044) 2845515

Новости

22.01.2018 Підбиття підсумків роботи спілки "Ліги оборонних підприємств України" у 2017 році та ознайомлення з планами роботи організації у 2018 році".
 В залі 2 Інформаційної агенції УКРІНФОРМ 23 січня відбулась прес-конференція на тему: "Підбиття підсумків роботи спілки "Ліги оборонних підприємств України" у 2017 році та ознайомлення з планами роботи організації у 2018 році".


Motorola Solutions підписала контракт з Міністерством внутрішніх справ Республіки Молдова на розширення їх цифрової мережі зв'язку TETRA 22.01.2018 Motorola Solutions підписала контракт з Міністерством внутрішніх справ Республіки Молдова на розширення їх цифрової мережі зв'язку TETRA
Motorola Solutions підписала контракт з Міністерством внутрішніх справ Республіки Молдова на розширення їх цифрової мережі зв'язку TETRA. В рамках контракту Motorola Solutions розширить існуючу цифрову радіомережа TETRA і побудує загальнонаціональну мережу TETRA для молдовської поліції. Проект буде реалізований до 2020 року у співпраці з місцевим субпідрядником Bass Systems і фінансується бюджетною підтримкою ЄС 2 для підтримки реформи поліції Молдови. В рамках цієї програми поліції в південно-східній європейській країні буде забезпечена безпечна, надійна і ефективна система зв'язку, яка може бути поширена на інші служби на більш пізньому етапі.
З Новим Роком та Різдвом Христовим! 31.12.2017 З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Шановні друзі, колеги та партнери!

Від усього серця вітаємо Вас із наступаючими самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла и надії.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2017-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений цікавими подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Від усієї душі зичимо Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.
З Новим Роком та Різдвом Христовим!


День Сухопутних Військ України! 12.12.2017 День Сухопутних Військ України!
Ми вітаємо наших бравих військових з цим чудовим святом та бажаємо їм згуртованості, високого бойового духу, мирного неба над головою, сімейного та особистого щастя!
З Днем Збройних Сил України! 06.12.2017 З Днем Збройних Сил України!

Колектив Компанії "ДОЛЯ І КО.ЛТД" вітає дорогих захисників Вітчизни з Днем Збройних Сил України!

Дякуємо кожному захиснику, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов'язок, мужньо протистоїть агресорам. Ми - Українці, ми - підтримуємо українське військо, підтримуємо свою власну країну - своє майбутнє. Ми віримо в мирне і щасливе майбутнє України!Безліцензійні цифрові рації XT665D 16.11.2017 Безліцензійні цифрові рації XT665D

Запрошуємо відвідати наш мікросайт присвячений новим безліцензійним цифровим радіостанціям Motorola Solutions XT665D. http://prostomoto.com.ua/xt600d/


Defence & Security 2017 06.11.2017 Defence & Security 2017

Виставка DEFENSE & SECURITY проводиться під патронатом Уряду і Міністерства оборони Таїланду і веде свій початок з 1985 року, традиційно збираючи провідних виробників і замовників озброєння і військової техніки сухопутних військ, військово-морського флоту, авіації і засобів ППО. Однак вперше в 2007 році до назви виставки додано слово Security, що відображає зростання світових потреб в сучасних і високоефективних засобах протидії терористам.

Зброя та безпека 2017 10.10.2017 Зброя та безпека 2017
Запрошуємо відвідати стенд компанії Доля і Ко. ЛТД на XIV Міжнародній спеціалізованій виставці ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА - 2017

На стенді представлені передові розробки компанії Доля, а родзинкою експозиції став БПЛА, що здатний до 9 годин утримувати в повітрі мобільний ретранслятор для забезпечення максимального покриття системи оперативного радіозв'язку.

Перший всеукраїнський форум приватних підприємств оборонної промисловості. 29.09.2017 Перший всеукраїнський форум приватних підприємств оборонної промисловості.
28-29 вересня в Києві пройшов перший всеукраїнський форум приватних підприємств оборонної промисловості. На базі НВО Практика були виставлені зразки розробок в сфері озброєння і військової техніки, в тому числі спільні напрацювання Укроборонпрому і Ліги оборонних підприємств України.
Було проведено  приймально-здавальні випробування зенітно-гарматного комплексу ЗСУ-23-4 "Шилка" 01.08.2017 Було проведено приймально-здавальні випробування зенітно-гарматного комплексу ЗСУ-23-4 "Шилка"
ДП "Балаклійський ремонтний завод", що входить до складу "Укроборонпром", провів приймально-здавальні випробування зенітно-гарматного комплексу ЗСУ-23-4 "Шилка" для Збройних сил України.

Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved