Мotorola Solutions підписала контракт з Польскими Збройними Силами.

З днем Незалежності Україно!

Вітаємо з Днем Військ Зв'язку

Motorola Solutions підписала п'ятирічний контракт з армією США на 495 млн $

Компанія Motorola Solutions, Inc. перемогла у позові про порушення патентної угоди проти Hytera

Триденні збори під керівництвом начальника військ зв’язку ЗС України.

5 червня 2018 року в Міжнародному Виставковому Центрі пройшла щорічна виставка «Зроблено в Києві» підприємств виробників м.Києва.

Надійний та миттєвий зв'язок всіх груп реагування є вкрай важливим елементом цивільного захисту

Authorized application provider

Motorola Solutions перемогла у тендері Німецького Федерального штату Бранденбург

Щиро вітаємо компанію "ДОЛЯ І КО. ЛТД", її колектив та особливо, її засновників з Днем народження!

Зв’язок четвертого покоління відсьогодні в Україні!

Мобільний пристрій LEX L10i

Смарт-відеомікрофон Si500

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!

Шановні працівники Служби безпеки України, щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем служби безпеки України!

Ілон Маск запустив на орбіту перші супутники, що роздаватимуть інтернет по всій планеті

4G на порозі: зв'язок четвертого покоління обіцяють запустити вже навесні, але поки в великих містах.

Компанію MOTOROLA SOLUTIONS було визнано однією з найкращих компаній згідно видання журналу #Fortune

Корпорація Motorola Solutions купляє компанію Avigilon.

+38 (044) 2845515

Новости

Мotorola Solutions підписала контракт з Польскими Збройними Силами. 28.08.2018 Мotorola Solutions підписала контракт з Польскими Збройними Силами.

Motorola Solutions підписала контракт з Польскими Збройними Силами на поставку та оновлення захищеної цифрової радіосистеми для армії Польщі.

Оновлена система наземного транкінгового радіозв'язку #TETRAзабезпечить армію надійним та захищеним радіозв'язком у військових спорудах, військово-морських підрозділах, авіабазах та сухопутних військах по всій Польщі.

Розгорнута система включатиме десятки базових станцій, підключених до офісного мобільного комутаційного офісу (MSO), тисячі цифрових радіопристроїв (мобільних, портативних та сертифікованих #ATEX), диспетчерських систем, навчання та п'ятирічну гарантію на обладнання.

#Motorola #Poland #Army #Critical #Communications


З днем Незалежності Україно! 24.08.2018 З днем Незалежності Україно!

З Днем Незалежності Україно!

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.

Вітаємо з Днем Військ Зв'язку 08.08.2018 Вітаємо з Днем Військ Зв'язку

Від щирого серця вітаємо особовий склад військ зв’язку з професійним святом, яке стало символом вшанування славних бойових і трудових традицій людей, героїзм і мужність яких збагачують історію чисельних колективів зв’язківців України.

З нагоди свята висловлюємо глибоку шану і вдячність ветеранам військ зв’язку, працівникам Збройних Сил України та членам сімей військовослужбовців, усім тим, хто своєю працею піднімає авторитет і помножує традиції військ зв’язку.

Добра Вам, злагоди й оптимізму, здоров’я та родинного благополуччя, нових успіхів в ім’я розвитку України та зміцнення її обороноздатності!


Motorola Solutions підписала п'ятирічний контракт з армією США на 495 млн $ 19.07.2018 Motorola Solutions підписала п'ятирічний контракт з армією США на 495 млн $

Motorola Solutions (MSI) підписала п'ятирічний контракт #IDIQ(невизначений строк поставки та кількість), вартість якого становить 495 мільйонів доларів, з армією США, для оновлення глобальної, критично важливої мережі зв'язку.

У рамках контракту компанія Motorola Solutions постачатиме для армї США обладнання cтандарту P25, для наземного мобільного радіозв'язку: радіоcтанції, аксесуари, а також гарантійні і допоміжні послуги мобільного радіозв'язку, що включатимуть в себе встановлення, програмування, навчання та технічне обслуговування.


Компанія Motorola Solutions, Inc. перемогла у позові про порушення патентної угоди проти Hytera 18.07.2018 Компанія Motorola Solutions, Inc. перемогла у позові про порушення патентної угоди проти Hytera

Компанія Motorola Solutions, Inc. перемогла у позові про порушення патентної угоди проти Hytera Mobilfunk GmbH Bad Münder, Німеччина (німецьке дочірнє підприємство Hytera Communications Corporation Limited (SHE: 002583) від Шеньчжень, Китай, у окружному суді м. Мангейм у Німеччині ("Мангеймський суд") від 24 липня 2017 року.

Суд Мангейму в першу чергу визначив, що Hytera GmbH порушує патент Motorola Solutions EP 1 139 562 B1 стосовно технології, яка покращує продуктивність звуку в двосторонніх портативних радіостанціях та радіостанціях для автомобілів. Запатентована технологія забезпечує поліпшення прослуховування та підвищену безпеку звуку, зменшуючи передачу небажаних шумів радіосигналів.

В результаті рішення суду Мангейму про те, що Hytera GmbH порушує патент Motorola Solutions, введено судову заборону на використання обладнання Hytera GmbH, а саме використання, продаж, імпорт або розповсюдження контрафактних товарів у Німеччині.

Суд Мангейму також наказав відкликати та знищити контрафактну продукцію, раніше продану Hytera GmbH у Німеччині, а Hytera GmbH понесуть відповідальність за шкоду в декларативному рішенні.

Хоча рішення й може бути оскаржене компанією Hytera GmbH, проте, повинно негайно бути виконано, після здійснення певних заходів безпеки "Motorola Solutions", що будуть завершені найближчим часом.

#Motorola #Germany #Hytera #Patent #Infrigment


12.06.2018 Триденні збори під керівництвом начальника військ зв’язку ЗС України.
На базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, а також на території однієї з військових частин зв’язку ЗС України пройшли триденні збори під керівництвом начальника військ зв’язку ЗС України.
08.06.2018 5 червня 2018 року в Міжнародному Виставковому Центрі пройшла щорічна виставка «Зроблено в Києві» підприємств виробників м.Києва.

5 червня 2018 року в Міжнародному Виставковому Центрі пройшла щорічна виставка «Зроблено в Києві» підприємств виробників м.Києва.

Компанія "ДОЛЯ І КО.ЛТД" також приймала участь в експозиції та з радістю представила свої вироби та новітні розробки AGENT™ в галузі професійного оперативного радіозв'язку.

01.06.2018 Надійний та миттєвий зв'язок всіх груп реагування є вкрай важливим елементом цивільного захисту
Надійний та миттєвий зв'язок всіх груп реагування є вкрай важливим елементом цивільного захисту, забезпечення пожежної та техногенної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб, особливо під час проведення таких масових заходів, як фінал Ліги чемпіонів УЕФА 2018 року в м.Києві
Authorized application provider 28.05.2018 Authorized application provider
Наша компанія "ДОЛЯ І КО. ЛТД" отримала статус авторизованого провайдера hardware&software рішень для систем MOTOTRBO від корпорації MOTOROLA SOLUTIONS.
Motorola Solutions перемогла у тендері Німецького Федерального штату Бранденбург 11.05.2018 Motorola Solutions перемогла у тендері Німецького Федерального штату Бранденбург
Motorola Solutions перемогла у тендері Німецького Федерального штату Бранденбург та постачатиме цифрове радіообладнання TETRA органам громадської безпеки (Behörden und Organisationen mit Sicherheitsaufgaben, BOS).

Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved