Мобільний пристрій LEX L10i

Зв’язок четвертого покоління відсьогодні в Україні!

Смарт-відеомікрофон Si500

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!

Шановні працівники Служби безпеки України, щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем служби безпеки України!

Ілон Маск запустив на орбіту перші супутники, що роздаватимуть інтернет по всій планеті

4G на порозі: зв'язок четвертого покоління обіцяють запустити вже навесні, але поки в великих містах.

Компанію MOTOROLA SOLUTIONS було визнано однією з найкращих компаній згідно видання журналу #Fortune

Корпорація Motorola Solutions купляє компанію Avigilon.

Підбиття підсумків роботи спілки "Ліги оборонних підприємств України" у 2017 році та ознайомлення з планами роботи організації у 2018 році".

Motorola Solutions підписала контракт з Міністерством внутрішніх справ Республіки Молдова на розширення їх цифрової мережі зв'язку TETRA

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

День Сухопутних Військ України!

З Днем Збройних Сил України!

Безліцензійні цифрові рації XT665D

Defence & Security 2017

Зброя та безпека 2017

Перший всеукраїнський форум приватних підприємств оборонної промисловості.

Було проведено приймально-здавальні випробування зенітно-гарматного комплексу ЗСУ-23-4 "Шилка"

Нові TALKABOUT T82 & T82 Extreme

+38 (044) 2845515

Новости

Мобільний пристрій LEX L10i 27.04.2018 Мобільний пристрій LEX L10i
Мобільний пристрій LEX L10i для екстрених служб розширює можливості використання широкосмугового зв'язку фахівцям, які працюють на місці події.
Зв’язок четвертого покоління відсьогодні в Україні! 30.03.2018 Зв’язок четвертого покоління відсьогодні в Україні!
Зв’язок четвертого покоління відсьогодні в Україні! 
Смарт-відеомікрофон Si500 26.03.2018 Смарт-відеомікрофон Si500
Пристрій поєднує в собі можливість інтелектуального відеозапису з кращим в своєму класі звуком. Забезпечує передачу зображення і звуку, а також високий ступінь захисту інформації, що необхідно як для співробітників екстрених служб, так і для громадян.
Шановні військовослужбовці Національної гвардії України! 26.03.2018 Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом!

Шановні працівники Служби безпеки України, щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем служби безпеки України! 25.03.2018 Шановні працівники Служби безпеки України, щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем служби безпеки України!
Шановні працівники Служби безпеки України, щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем служби безпеки України!
Ілон Маск запустив на орбіту перші супутники, що роздаватимуть інтернет по всій планеті 22.02.2018 Ілон Маск запустив на орбіту перші супутники, що роздаватимуть інтернет по всій планеті
Сьогодні о 16.17 (за Києвом) з пускового комплексу авіабази Вандерберг у Каліфорнії успішно стартувала ракета-носій Falcon 9 приватної космічної компанії Ілона Маска SpaceX, повідомляє Інтерфакс.
4G на порозі: зв'язок четвертого покоління обіцяють запустити вже навесні, але поки в великих містах. 06.02.2018 4G на порозі: зв'язок четвертого покоління обіцяють запустити вже навесні, але поки в великих містах.
4G на порозі: зв'язок четвертого покоління обіцяють запустити вже навесні, але поки в великих містах.
Компанію MOTOROLA SOLUTIONS було визнано однією з найкращих компаній згідно видання журналу #Fortune 05.02.2018 Компанію MOTOROLA SOLUTIONS було визнано однією з найкращих компаній згідно видання журналу #Fortune
Компанію MOTOROLA SOLUTIONS було визнано однією з найкращих компаній згідно видання журналу #Fortune "Найкращих світових компаній". MOTOROLA SOLUTIONS зайняла 3-е місце в галузі "Мережеве та інше комунікаційне обладнання".


Корпорація Motorola Solutions купляє компанію Avigilon. 05.02.2018 Корпорація Motorola Solutions купляє компанію Avigilon.

Компанія Motorola Solutions купляє компанію Avigilon. Угоду про це укладено між керівниками двох компаній. Придбання буде цілком оплачуватися коштами. Ціна однієї акції компанії Avigilon складе 27 канадських доларів за акцію, а загальна вартість всієї компанії в американських доларах - $ 1 млрд.


22.01.2018 Підбиття підсумків роботи спілки "Ліги оборонних підприємств України" у 2017 році та ознайомлення з планами роботи організації у 2018 році".
 В залі 2 Інформаційної агенції УКРІНФОРМ 23 січня відбулась прес-конференція на тему: "Підбиття підсумків роботи спілки "Ліги оборонних підприємств України" у 2017 році та ознайомлення з планами роботи організації у 2018 році".Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved