Триденні збори під керівництвом начальника військ зв’язку ЗС України.

5 червня 2018 року в Міжнародному Виставковому Центрі пройшла щорічна виставка «Зроблено в Києві» підприємств виробників м.Києва.

Надійний та миттєвий зв'язок всіх груп реагування є вкрай важливим елементом цивільного захисту

Authorized application provider

Motorola Solutions перемогла у тендері Німецького Федерального штату Бранденбург

Щиро вітаємо компанію "ДОЛЯ І КО. ЛТД", її колектив та особливо, її засновників з Днем народження!

Зв’язок четвертого покоління відсьогодні в Україні!

Мобільний пристрій LEX L10i

Смарт-відеомікрофон Si500

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!

Шановні працівники Служби безпеки України, щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем служби безпеки України!

Ілон Маск запустив на орбіту перші супутники, що роздаватимуть інтернет по всій планеті

4G на порозі: зв'язок четвертого покоління обіцяють запустити вже навесні, але поки в великих містах.

Компанію MOTOROLA SOLUTIONS було визнано однією з найкращих компаній згідно видання журналу #Fortune

Корпорація Motorola Solutions купляє компанію Avigilon.

Підбиття підсумків роботи спілки "Ліги оборонних підприємств України" у 2017 році та ознайомлення з планами роботи організації у 2018 році".

Motorola Solutions підписала контракт з Міністерством внутрішніх справ Республіки Молдова на розширення їх цифрової мережі зв'язку TETRA

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

День Сухопутних Військ України!

З Днем Збройних Сил України!

+38 (044) 2845515

Корпорація Motorola Solutions купляє компанію Avigilon.

Корпорація Motorola Solutions купляє компанію Avigilon. 05.02.2018

Корпорація Motorola Solutions купляє компанію Avigilon.

Компанія Motorola Solutions купляє компанію Avigilon. Угоду про це укладено між керівниками двох компаній. Придбання буде цілком оплачуватися коштами. Ціна однієї акції компанії Avigilon складе 27 канадських доларів за акцію, а загальна вартість всієї компанії в американських доларах - $ 1 млрд.

Канадська компанія #Avigilon розробляє і виробляє передові системи відеоспостереження. Це один з найбільших в світі вендорів на даному ринку. Продукцію компанії використовує безліч комерційних і урядових замовників. За твердженням керівництва компанії Motorola Solutions, покупка розширить можливості з використання продуктів Avigilon в сфері громадської безпеки.

Motorola Solutions - світовий виробник комунікаційних систем, в тому числі для використання на критично важливих об'єктах. Купивши компанію Avigilon, компанія Motorola Solutions вийде на ринок відеоспостереження в якості великого гравця.

Компанія Motorola Solutions утворена в 2011 році в результаті поділу компанії Motorola. Друга виникла при цьому компанія, Motorola Mobility, була куплена компанією Google. Пізніше майже вся компанія Motorola Mobility була продана китайській компанії Lenovo.

Компанія Avigilon в 2014-2015 роках вела інтенсивну скупку патентів, у тому числі на алгоритми відеоаналітики. Одним з важливих кроків у цьому напрямку стало придбання всіх патентів, які зосередила в своїх руках компанія #ObjectVideo, в значній мірі - шляхом «патентного рекету» щодо великих виробників систем відеоспостереження. У середини 2015 року компанія Avigilon розпочала програму ліцензування патентів, які вона накопичила. Тепер ці патенти, а також можливості по їх ліцензуванню дістануться компанії Motorola Solutions.

Операція з придбання компанією Motorola Solutions була одноголосно схвалена Радою директорів компанії Avigilon. Її передбачається завершити до кінця другого кварталу. Однак для цього вона повинна дістати схвалення зборів акціонерів обох компаній, а також регулюючих і судових органів.

https://newsroom.motorolasolutions.com/news/motorola-solutions-to-acquire-avigilon-leader-in-advance...

Возврат к списку

Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved