Перший конкурс проектів оборонних технологій в рамках Sikorsky Challenge

Компанії ДОЛЯ - 28

Запрошуємо відвідати стенд компанії «ДОЛЯ І КО. ЛТД» на ActivExpo Fest 2019

Motorola Solutions підписала п'ятирічну угоду про технічне обслуговування, підтримки та оновлення цифрової радіосистеми #TETRA в Литовській Республіці

МОДЕРНІЗОВАНИЙ Т-64 ЗРАЗКА 2017 РОКУ ВІД ДП "ХАРКІВСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВИЙ ЗАВОД"

Excellent Key Account Management

День Захисника України

Зброя та Безпека 2018

Article ADEX-2018

ADEX-2018

З Днем Підприємця

Мotorola Solutions підписала контракт з Польскими Збройними Силами.

З днем Незалежності Україно!

Вітаємо з Днем Військ Зв'язку

Motorola Solutions підписала п'ятирічний контракт з армією США на 495 млн $

Компанія Motorola Solutions, Inc. перемогла у позові про порушення патентної угоди проти Hytera

Триденні збори під керівництвом начальника військ зв’язку ЗС України.

5 червня 2018 року в Міжнародному Виставковому Центрі пройшла щорічна виставка «Зроблено в Києві» підприємств виробників м.Києва.

Надійний та миттєвий зв'язок всіх груп реагування є вкрай важливим елементом цивільного захисту

Authorized application provider

+38 (044) 2845515

Motorola Solutions підписала контракт з Міністерством внутрішніх справ Республіки Молдова на розширення їх цифрової мережі зв'язку TETRA

Motorola Solutions підписала контракт з Міністерством внутрішніх справ Республіки Молдова на розширення їх цифрової мережі зв'язку TETRA 22.01.2018

Motorola Solutions підписала контракт з Міністерством внутрішніх справ Республіки Молдова на розширення їх цифрової мережі зв'язку TETRA

Motorola Solutions підписала контракт з Міністерством внутрішніх справ Республіки Молдова на розширення їх цифрової мережі зв'язку TETRA. В рамках контракту Motorola Solutions розширить існуючу цифрову радіомережа TETRA і побудує загальнонаціональну мережу TETRA для молдовської поліції. Проект буде реалізований до 2020 року у співпраці з місцевим субпідрядником Bass Systems і фінансується бюджетною підтримкою ЄС 2 для підтримки реформи поліції Молдови. В рамках цієї програми поліції в південно-східній європейській країні буде забезпечена безпечна, надійна і ефективна система зв'язку, яка може бути поширена на інші служби на більш пізньому етапі.

Щоб розширити і модернізувати існуючу мережу TETRA в Молдові, Motorola Solutions надасть організаціям громадської безпеки нову систему DIMETRA X Core TETRA і додаткове інфраструктурне обладнання TETRA, включаючи базові станції MTS1 і MTS4 TETRA, а також мікрохвильові лінії для підключення до IP-мережі, Майбутня цифрова радіосистема і інфраструктура TETRA дозволить молдовській поліції забезпечити підвищену суспільну безпеку для громадян Республіки. Презентація технології буде проходити в Центрі передового досвіду TETRA від Motorola Solutions в Берліні, Німеччина.

«У нас є багаторічний досвід у наданні та впровадженні загальнонаціональних систем TETRA для організацій громадської безпеки в Європі і в усьому світі», - пояснює Майкл Кае, віце-президент MSSSI Northern & Eastern Europe в Motorola Solutions. «Наша технологія дозволяє поліції в Молдові залишатися на зв'язку під час підрахунку секунд і зосередитися на своїй місії, щоб зробити міста та спільноти більш безпечними».

Завдяки сучасній архітектурі, DIMETRA X Core побудований для майбутнього сьогодні. Передові можливості технології дозволяють організаціям громадської безпеки в Молдові швидко і легко розширювати свою призначену для користувача базу і переходити на мобільний широкосмуговий зв'язок, коли настав час. DIMETRA X Core володіє програмним ядром і інтелектуальними інтерфейсами, тому молдавська поліція виграє від довгострокових результатів протягом наступних 15 або більше років.

«Критично важливі комунікаційні системи і інфраструктура TETRA від Motorola Solutions дозволять нам реалізувати важливу задачу нашої Поліцейської реформи: створити надійну і ефективну систему зв'язку для кращої практичної практики в поліції», - сказав міністр внутрішніх справ Олександру Джіздан Республіки Молдова. «Розширення нашої системи TETRA принесе величезну користь нашій поліції і нашим громадянам».

http://www.criticalcommunicationsreview.com/ccr/news/95652/motorola-solutions-implements-nationwide-...Возврат к списку

Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved