Excellent Key Account Management

День Захисника України

Зброя та Безпека 2018

Article ADEX-2018

ADEX-2018

З Днем Підприємця

Мotorola Solutions підписала контракт з Польскими Збройними Силами.

З днем Незалежності Україно!

Вітаємо з Днем Військ Зв'язку

Motorola Solutions підписала п'ятирічний контракт з армією США на 495 млн $

Компанія Motorola Solutions, Inc. перемогла у позові про порушення патентної угоди проти Hytera

Триденні збори під керівництвом начальника військ зв’язку ЗС України.

5 червня 2018 року в Міжнародному Виставковому Центрі пройшла щорічна виставка «Зроблено в Києві» підприємств виробників м.Києва.

Надійний та миттєвий зв'язок всіх груп реагування є вкрай важливим елементом цивільного захисту

Authorized application provider

Motorola Solutions перемогла у тендері Німецького Федерального штату Бранденбург

Щиро вітаємо компанію "ДОЛЯ І КО. ЛТД", її колектив та особливо, її засновників з Днем народження!

Зв’язок четвертого покоління відсьогодні в Україні!

Мобільний пристрій LEX L10i

Смарт-відеомікрофон Si500

+38 (044) 2845515

Нова система DIMETRA EXPRESS

01.02.2017

Нова система DIMETRA EXPRESS

Компанією MOTOROLA SOLUTIONS було представлено нову систему транкінгового зв'язку TETRA - DIMETRA EXPRESS!
dimetra_express_mts2_view1.png
DIMETRA Express є новою, односайтовою системою транкінгового зв’язку TETRA типу «все в одному». Завдяки поєднанню комутаторів і базових станцій створювати, розгортати і керувати системою зв’язку стало простіше, ніж будь-коли. Ви спрощуєте повсякденні операції, знижуючи витрати і складність системи в довгостроковій перспективі.

DIMETRA Express швидко інтегрується до вашої мережі, підтримує кілька абонентів, а також надає можливість простої установки за допомогою браузерних програм та інструментів. З DIMETRA Express можна легко працювати відразу після встановлення і запуску, керуючи мережею і системою відправки повідомлень через веб-інтерфейс.

DIMETRA Express підтримує режими обміну голосовими повідомленнями, короткими текстовими повідомленнями і надає послуги телефонії, необхідні вашій команді. Крім цього, система передбачає розширення до кількох сайтів, що дозволяє їй рости разом з вашим бізнесом..


Можливості:      


Повністю інтегрована система

Поєднання комутатора і базових станцій в одному пристрої полегшує встановлення і налаштування системи DIMETRA Express. Вона має невеликі розміри і значно меншу кількість компонентів, тому займає менше простору і споживає менше потужності. Що це дає? Ви знижуєте загальну вартість вашої системи зв’язку і замість думок про витрати можете зосередитися на вашому бізнесі


Повна підтримка стандарту TETRA

Компаніям сьогодні потрібно більше, ніж просто переговори. Вони вимагають різноманітні варіанти передачі голосу і даних для виконання роботи. Ось чому DIMETRA Express надає можливості для обміну голосовими повідомленнями, короткими текстовими повідомленнями і послуги телефонії. Ви отримуєте гучні і чіткі голосові повідомлення для безпечної щоденної роботи. Обмін текстовими повідомленнями можливий в тих випадках, коли ваша команда потребує швидкої передачі інформації. Також є можливість використання VoIP‑телефонії поза мережею, як то дзвонити в інші місця або організації, вищому керівництву або в аварійно-рятувальні служби. 


Просте і зрозуміле налаштування

Мotorola покращила процес налаштування, конфігурації і встановлення системи DIMETRA Express, тому тепер ви зможете зв’язатися зі своєю командою набагато швидше. Насправді, тепер ви можете розгорнути систему менш ніж за 15 хвилин шляхом простої установки. При використанні одиночної IP-адреси ви можете швидко інтегрувати DIMETRA Express до існуючої мережи. І навіть при істотному збільшенні кількості абонентів ви можете налаштувати їх радіостанції в найкоротші терміни. Більш того, DIMETRA Express повністю готова до майбутніх змін. Оновлення програмного забезпечення системи виконується натисканням однієї клавіши.


Веб-застосунки

Керування мережею здійснюється за допомогою простих веб-інструментів, таких як контроль працездатності системи і простий застосунок з диспетчеризації. Все, що вам потрібно – це комп’ютер або планшет на Android™ або Windows® і браузер. Також підтримується обмін текстовими повідомленнями мережею Інтернет, що дозволяє робочим командам відправляти короткі або попередньо підготовлені повідомлення, які підвищують ефективність в польових умовах.


Стійкий, надійний зв’язок

Зібрана в одному пристрої система DIMETRA забезпечить вам і вашій команді стійкий і надійний зв’язок саме тоді, коли він потрібен найбільше. Як світовий лідер з технології TETRA Мotorola Solutions пропонує широкий спектр спільно протестованих інтегрованих рішень – від комутаторів і базових станцій до радіостанцій і аксесуарів. 


Гнучка архітектура з можливістю розширення

DIMETRA Express розроблена з можливістю розширення згідно з вашими потребами. Просто додайте базові станції до сайту і ви отримаєте додаткові канали для підвищення продуктивності. Або додайте ще один сайт, щоб розширити зону покриття. Ви навіть можете розгорнути систему в якості тимчасового рішення – для однієї конкретної події або в разі надзвичайної ситуації зі зміною частот і додаванням нових абонентів, – і при цьому радіостанції будуть залишатися на зв’язку і продовжувати працювати


Возврат к списку

Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved