Підбиття підсумків роботи спілки "Ліги оборонних підприємств України" у 2017 році та ознайомлення з планами роботи організації у 2018 році".

Motorola Solutions підписала контракт з Міністерством внутрішніх справ Республіки Молдова на розширення їх цифрової мережі зв'язку TETRA

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

День Сухопутних Військ України!

З Днем Збройних Сил України!

Безліцензійні цифрові рації XT665D

Defence & Security 2017

Зброя та безпека 2017

Перший всеукраїнський форум приватних підприємств оборонної промисловості.

Було проведено приймально-здавальні випробування зенітно-гарматного комплексу ЗСУ-23-4 "Шилка"

Нові TALKABOUT T82 & T82 Extreme

Рішення Motorola та AT&T - найкращі рішення LTE для загальнонаціональної мережі громадської безпеки США FirstNet™

Надійність рацій Motorola підтверджено боєм.

Армія США підписала контракти з Harris corp. та Motorola Solutions на $461 млн.

Компанія "ДОЛЯ і КО.ЛТД" стала почесним членом "Ліги оборонних підприємств України"

Встановлено тисячну систему TETRA, компанії Motorola Solutions

Cкарга про порушення патентних прав і комерційної таємниці в обласний суд Дюссельдорфа, (Німеччина)

Motorola Solutions подала скаргу проти Hytera, про порушення патентних прав.

Нова система DIMETRA EXPRESS

З Новим 2017 роком!!

+38 (044) 2845515

Рішення Motorola та AT&T - найкращі рішення LTE для загальнонаціональної мережі громадської безпеки США FirstNet™

Рішення Motorola та AT&T - найкращі рішення LTE для загальнонаціональної мережі громадської безпеки США FirstNet™ 25.07.2017

Рішення Motorola та AT&T - найкращі рішення LTE для загальнонаціональної мережі громадської безпеки США FirstNet™

Motorola Solutions пропонує мобільні додатки, програмне забезпечення та послуги, які допомагають забезпечити комунікаційні можливості нового покоління для громадської безпеки США

Компанія Motorola Solutions сьогодні анонсувала про надання мобільних додатків, програмного забезпечення та послуг для мережі FirstNet™ в рамках своєї ролі в команді AT&T, обраної урядом США, для розвертання першої в країні загальнонаціональної бездротової широкосмугової мережі громадської безпеки.

"Ми пишаємося тим, що продовжуємо зміцнювати наші відносини з AT&T і продовжуємо свою унікальну роль, яка підтримує надання послуг FirstNet™ громадським структурам безпеки", - сказав Брюс Брда, виконавчий віце-президент з продуктів та послуг Motorola Solutions. "Ми будемо працювати рука об руку з AT&T та cлужбами швидкого реагування, щоб забезпечити нове покоління можливостей передачі голосу, даних та повідомлень для громадської безпеки США. Наші рішення допоможуть клієнтам перетворити свої комунікації на покращену безпеку для американців та для cлужб швидкого реагування."

Мережа FirstNet буде загальнонаціональною, сумісною мережею, призначеною для служб швидкого реагування, коли вона буде потрібна. Працюючи з AT&T, рішення Motorola Solutions допоможуть забезпечити надшвидкий доступ в інтернет пристроям та рішенням, для потреб нацбезпеки. Це дасть змогу групам швидкого реагування мати доступ до найважливішої інформації та оперативної інформації, що дозволить швидше приймати рішення, покращити ситуативну обізнаність та досягти кращих результатів.

"Громадська безпека шукає просунуті, сумісні можливості зв'язку та співпраці", - сказав Кріс Самбар, старший віце-президент FirstNet™, AT&T Global Public Sector. "Працюючи з компаніями Motorola Solutions та іншими ключовими членами команди, ми допоможемо постачати пристрої та програми, що підтримують широкосмугове з'єднання, які будуть сертифіковані для використання громадською безпекою, що шукає послуги FirstNet™".

Пристрій Motorola Solutions LEX F10, розроблений спеціально для громадської безпеки, був сертифікований для мережі AT&T LTE. Компанія також представить набір мобільних додатків, таких як карти та обмін повідомленнями, спеціально розроблені для унікальних потреб громадської безпеки. Цей набір буде працювати практично безперервно між мережею FirstNet™ та сухопутними мобільними мережами радіозв'язку (LMR), а також іншими програмними засобами та послугами, які підтримують нові можливості мережі FirstNet.

Довірений партнер вже на протязі 90 років в сфері громадської безпеки, Motorola Solutions пишається тим, що FirstNet™ вважається одним із чотирьох загальнонаціональних рішень LTE для національної безпеки, в реалізації якої компанія відіграє ключову роль

#PublicSafety #LTE #Motorola #LEX #FirstNet #AT&T

https://www.firstnet.gov/Возврат к списку

Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved