+38 (044) 2845515

О компании

Компанія «ДОЛЯ і КО.ЛТД» є провідним українським розробником і виробником засобів радіозв'язку AGENT®, а також реалізує рішення по будівництву систем професійного радіозв'язку виробництва MOTOROLA SOLUTIONS, які забезпечують замовникам надійну та оперативну радіозв'язок для підвищення ефективності бізнес процесів. 

Працюючи в ролі системного інтегратора на українському ринку телекомунікаційних технологій з 1992 року, компанія побудувала надійну партнерську мережу в багатьох регіонах України. "ДОЛЯ і КО.ЛТД" не тільки розробляє і впроваджує галузеві системи професійної мобільного радіозв'язку. Ми є авторизованим платиновим партнером американської корпорації MOTOROLA SOLUTIONS:

                      Motorolaplatinum_2020.png

А також авторизованим розробником і постачальником hardware & software рішень для систем MOTOTRBO ™
                      Dolya_mototrbo_app.jpg


  У нас Ви зможете вибрати і придбати радіоустаткування, цифрові системи радіозв'язку, транкінгові системи, професійні та споживчі радіостанції.

Співпраця з нашою компанією гарантує Вам грамотні консультації кваліфікованих фахівців, якісний ремонт і профілактичне обслуговування засобів транкінгового радіозв'язку, можливість проведення тестових випробувань до придбання систем радіозв'язку, при максимально можливій оперативності виконання заявок.

Наша компанія пропонує спрощену реєстрацію радіостанцій по всій території України.

Ліцензія ДКЗI на використання радіочастот №3584 від 10.09.2003 р

Більш детальну інформацію читайте у відповідних розділах нашого сайту, або звертайтеся до наших менеджерів по телефону: (044) 455-7777 (Багатоканальний).

Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved