—айт б≥льше не п≥дтримуЇтьс€. Ќатисн≥ть щоб перейти на наш новий сайт
 
+38 (044) 2845515

ћиттЇве з'Їднанн€ та передача даних з технолог≥Їю "Push-To-Talk Over Cellular"

ћиттЇве з'Їднанн€ та передача даних з технолог≥Їю "Push-To-Talk Over Cellular"

 омпан≥€ ЂƒќЋя ≤  ќ.Ћ“ƒї впроваджуЇ нову послугу Ч ≥нтеграц≥ю систем широкополосного зв'€зку за технолог≥Їю POC, €ка використовуЇ переваги оперативного рад≥озвТ€зку без необх≥дност≥ розгортанн€ повноц≥нноњ рад≥о≥нфраструктури. ƒоступне р≥шенн€ дл€ команд та служб, дл€ €ких швидк≥сть з'Їднанн€ критично важлива.

POC, або PTT Over Cellular, буквально означаЇ ЂЌатисни ≥ говори через моб≥льну мережуї. јбонентське обладнанн€ зТЇднуЇтьс€ через 2G/3G/4G та Wi-Fi мереж≥ дл€ миттЇвого зд≥йсненн€ ≥ндив≥дуальних та групових дзв≥нк≥в, швидкоњ передач≥ даних та координац≥њ перем≥щень користувач≥в. POC поЇднуЇ у соб≥ переваги використанн€ персональних рац≥й та смартфон≥в, в≥бравши краще в≥д них.

јбоненти мереж≥ з'Їднуютьс€ через моб≥льн≥ терм≥нали, що керуютьс€ та програмуютьс€ диспетчерським ѕ« з функц≥€ми управл≥нн€ та контролю. ћоб≥льн≥ терм≥нали працюють на кастом≥зован≥й ќ— Android, а ф≥зична кнопка PTT гарантуЇ швидку комутац≥ю без необх≥дност≥ оч≥кувати на в≥дпов≥дь опонента. ” €кост≥ терм≥нал≥в можуть також виступати моб≥льн≥ пристроњ Ч смартфони та планшети Ч з встановленим спец≥альним ѕ« з гнучкими параметрами налаштувань.

”с≥ голосов≥ та в≥деовиклики автоматично записуютьс€ ≥ збер≥гаютьс€: користувач може прослухати пов≥домленн€ у будь-€кий момент. ƒиспетчерське ѕ« постачаЇтьс€ у базов≥й та розширен≥й верс≥€х та використовуЇтьс€ дл€ в≥дсл≥дковуванн€ м≥сцеположенн€ абонент≥в, зонуванн€ м≥сцевост≥, контролю стану терм≥нал≥в, њх в≥ддаленого оновленн€ та програмуванн€.

“ќ¬ ЂƒќЋя ≤  ќ.Ћ“ƒї виробл€Ї власну систему профес≥йного POC-звТ€зку п≥д брендом AGENT та постачаЇ готов≥ POC-р≥шенн€ в≥д пров≥дних св≥тових виробник≥в Ч Hytera, Kirisun, Talkpod, ZTE Callta. Ѕудь-€ке з обраних р≥шень кастом≥зуЇтьс€ та налаштовуЇтьс€ п≥д потреби замовника в залежност≥ в≥д к≥лькост≥ абонент≥в у мереж≥.

¬озврат к списку

Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved