О компании Новости Каталог Услуги Полезное Контакты

Новости

Миттєве з'єднання та передача даних з технологією POC 22.12.2020 Миттєве з'єднання та передача даних з технологією POC
Компанія «ДОЛЯ І КО.ЛТД» впроваджує нову послугу — інтеграцію систем широкополосного зв'язку за технологією POC, яка використовує переваги оперативного радіозв’язку без необхідності розгортання повноцінної радіоінфраструктури. Доступне рішення для команд та служб, для яких швидкість з'єднання критично важлива.

POC, або PTT Over Cellular, буквально означає «Натисни і говори через мобільну мережу». Абонентське обладнання з’єднується через 2G/3G/4G та Wi-Fi мережі для миттєвого здійснення індивідуальних та групових дзвінків, швидкої передачі даних та координації переміщень користувачів. POC поєднує у собі переваги використання персональних рацій та смартфонів, вібравши краще від них.
В учбовому центрі компанії DOLYA було проведено круглий стіл на тему: «Державно-приватне партнерство в оборонній сфері: створення механізму отримання державних коштів для підготовки та розвитку виробництва приватними оборонними підприємствами» 11.09.2020 В учбовому центрі компанії DOLYA було проведено круглий стіл на тему: «Державно-приватне партнерство в оборонній сфері: створення механізму отримання державних коштів для підготовки та розвитку виробництва приватними оборонними підприємствами»
В учбовому центрі компанії DOLYA було проведено круглий стіл на тему: «Державно-приватне партнерство в оборонній сфері: створення механізму отримання державних коштів для підготовки та розвитку виробництва приватними оборонними підприємствами», ініційований громадською спілкою «Ліга оборонних підприємств України».

В обговоренні проблемних питань взяли участь: перший заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Валерій Іващенко, заступник Міністра оборони України Олександр Миронюк, голова підкомітету Верховної Ради України з питань оборонної промисловості та технічної модернізації Ігор Копитін та керівництво ГС «Ліга оборонних підприємств України».

Отримано статус ексклюзивного дистриб'ютора THALES 29.06.2020 Отримано статус ексклюзивного дистриб'ютора THALES
З радістю повідомляємо, що компанія ДОЛЯ І КО. ЛТД отримала статус ексклюзивного дистриб’ютора Thales Defence & Security, Inc - одного з глобальних лідерів оборонної сфери, телекомунікацій, рішень для авіації, космосу та цифрової безпеки.
Організація системи зв'язку в зоні відчуження 20.04.2020 Організація системи зв'язку в зоні відчуження

Ефективність боротьби з пожежами та іншими стихійними лихами залежить від надійно організованої системи зв’язку та оповіщення.

Спеціалістами компанії ДОЛЯ було реорганізовано систему цифрового зв'язку, щоб забезпечити надійним зв'язком пожежників та спеціалістів ДСНС, для ефективного гасіння лісових пожеж на території Зони відчуження.


Луганський прикордонний загін імені героя України полковника Євгенія Пікуса охороняє ділянку державного кордону з Російською Федерацією протяжністю 517,2 км, з них річкової – 94,2 км 24.10.2019 Луганський прикордонний загін імені героя України полковника Євгенія Пікуса охороняє ділянку державного кордону з Російською Федерацією протяжністю 517,2 км, з них річкової – 94,2 км
Луганський прикордонний загін імені героя України полковника Євгенія Пікуса охороняє ділянку державного кордону з Російською Федерацією протяжністю 517,2 км, з них річкової – 94,2 км, в межах 10 контрольованих прикордонних районів.

Прикордонний контроль та пропуск осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна здійснюється в 6 установлених пунктах пропуску через державний кордон: 3 – автомобільних («Просяне», «Мілове», «Танюшівка», з яких: 2 міжнародних та 1 міждержавний); 1 – залізничний («Лантратівка» міжнародний) та в 2 – місцевих пунктах пропуску.

Довідка. 35-річний прикордонник вінничанин Євгеній Пікус загинув біля селища Талове Станично-Луганського району 25 серпня 2014 року від снайперської кулі. У вересні 2014-го його було нагороджено орденом «За мужність» (посмертно). 2018 р у квітні Євгенія Пікуса було
нагороджено «Золотою Зіркою» Героя України (посмертно).

Як і 101 рік тому, нині українські прикордонники знову боронять Україну від російського агресора на сході. Участь у російсько-українській війні взяли майже 20 тисяч охоронців рубежів. 70 прикордонників загинули під час боїв із окупантами, 344 зазнали поранень, ще 5-ро і досі вважають зниклими безвісти. Загалом нині кордони України пильнують 42 тисячі військовослужбовців Держприкордонслужби.

Слава Героям України!
Вітаємо всіх захисників нашої Батьківщини зі святом! 14.10.2019 Вітаємо всіх захисників нашої Батьківщини зі святом!
Вітаємо всіх захисників нашої Батьківщини зі святом! Поки є герої, що захищають мирне майбутне наших дітей від брехливого підступного ворога, ми обов’язково переможемо. Молимось за Вас, воїни України!

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Від усієї душі бажаємо успіхів, звершення всіх намічених планів, стабільності і процвітання. Головне, щоб не гриміли вибухи, не плакали наші матері, а наші діти жили в багатій і процвітаючій країні й відчували гордість за свою Вітчизну! Мирного неба і благополуччя!
Підсумки «Зброя та безпека 2019». 11.10.2019 Підсумки «Зброя та безпека 2019».
Підсумки «Зброя та безпека 2019».
Цього року у головній збройовій виставці України взяли участь понад 370 учасників. З них - 48 іноземних з 16 країн. Це США, Польща, Данія, Фінляндія, Бельгія, Білорусь, Австрія, Чехія, Туреччина, Німеччина, Італія, Латвія, Хорватія, Ізраїль, Китай, Казахстан.

Національними павільйонами були представлені павільйон США, організований комерційною службою при Посольстві США в Україні (10 компаній), Польща (5 компаній), Туреччина (14 компаній) і Чехія (3 компанії).

В рамках експозицій компанії "ДОЛЯ І КО. ЛТД" були представлені цифрові засоби радіозв'язку AGENT, ЛИБІДЬ та MOTOROLA, стандартів TETRA/DMR/APCO25, апаратно-програмні комлекси забезпечення захисту інформації, антенно-фідерні пристрої та гарнітури активного шумопридушення.

Серед українських учасників - 36 підприємств ДК «Укроборонпром», 23 підприємства ГО «Ліга оборонних підприємств України», 2 підприємства Державного космічного агентства України та ще понад 130 інших державних і приватних підприємств як ОПК, так і суміжних галузей.Свої експозиції представили відомчі науково-освітні заклади МВС України, Міноборони (5 установ), СБУ, ДСНС (5 установ), Міносвіти і науки України (10 установ).

Щодо новинок, слід виділити новітній український ракетний комплекс "Нептун", бронетранспортер "Отаман-3" для морпіхів, автобус-всюдихід Praetorian для прикордонників та безпілотний комплекс з великокаліберним кулеметом.

Також значний внесок в експозицію внесли компанії-члени "Ліги оборонних підприємств України", які продемонстрували сучасні системи зв'язку і захисту інформації, бронемашини, новітні головки самонаведення та інше.
З 8 по 11 жовтня відбудеться XVI Міжнародна спеціалізована виставка "ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019" 07.10.2019 З 8 по 11 жовтня відбудеться XVI Міжнародна спеціалізована виставка "ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019"
Шановні партнери та друзі!

З 8 по 11 жовтня відбудеться XVI Міжнародна спеціалізована виставка "ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019"

Запрошуємо Вас відвідати експозиції "ДОЛЯ І КО. ЛТД" на стенді США (3-С51), організованому комерційною службою посольства США в Україні та стенді нашої компанії (2-С61), в секторі Ліги оборонних підприємств України.

Проведення виставки напередодні Дня захисника України має величезне практичне і суспільне значення. Виставка "ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019" це унікальний інструмент для поглиблення військової та військово-технічної співпраці із зарубіжними країнами-партнерами, посилення вітчизняного економічного потенціалу, а також для об'єднання всіх громадян України, незалежно від статі, національності та віросповідання, навколо ідеї побудови нової та квітучої України.

В рамках експозицій компанії будуть представлені наступні експонати:
-Цифрові засоби радіозв'язку AGENT та ЛИБІДЬ стандартів TETRA/DMR ;
-Комплекси захисту інформації;
-Програмне забезпечення захисту інформації;
-Аудіозасоби.

Місце проведення:
м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект 15.
«Saber Junction-2019»: військові хитрощі, виклик артилерії та «знищення» сил противника. 30.09.2019 «Saber Junction-2019»: військові хитрощі, виклик артилерії та «знищення» сил противника.
«Saber Junction-2019»: військові хитрощі, виклик артилерії та «знищення» сил противника.

На базі Багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності у Німеччині (JMRC) завершилося багатонаціональне тактичне навчання «Saber Junction-2019»..

Рота 13-го окремого десантно-штурмового батальйону 95-ї окремої десантно-штурмової бригади та підрозділ бойового забезпечення Десантно-штурмових військ під час цьогорічного навчання входили до складу сил 173-ї повітряно-десантної бригади Збройних Сил США.

У багатонаціональному тактичному навчанні «Saber Junction-2019» взяли участь близько шести тисяч військових з шістнадцяти країн НАТО.

Протягом двох тижнів активної фази навчання, українські десантники разом з військовими країн НАТО та партнерів Альянсу виконували різні навчально-бойові завдання як в населених пунктах, так і в баварських лісах.

Майстерність та професіоналізм військовослужбовців 13-го окремого десантно-штурмового батальйону ДШВ відзначив командувач Сухопутних військ Збройних Сил США в Європі генерал-лейтенант Крістофер Каволлі, який зустрівся з українськими десантниками після проведення успішної операції на одному із рубежів.

- Я дуже задоволений вашою роботою. І маю за честь тиснути Ваші мужні руки, та з надією чекатиму наступної зустрічі, - сказав генерал-лейтенант Крістофер Каволлі.

Своєю чергою, українська група спостерігачів та інструкторів від Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, яка оцінює дії десантно-штурмового підрозділу в ході навчань за стандартами НАТО, також відзначила високий рівень підготовки українських десантників.

За словами командира української десантно-штурмової роти лейтенанта Дмитра Капітули, на цих навчаннях його підрозділ в черговий раз підтвердив, що має надзвичайно високий рівень підготовки.

- Я пишаюся тим, що командую такими справжніми професіоналами, додав лейтенант Дмитро Капітула.
З Днем Підприємництва! 04.09.2019 З Днем Підприємництва!
Велику роль у розвитку вітчизняної економіки відіграють підприємництво і приватна ініціатива. Нині, коли є всі підстави говорити не лише про стійку тенденцію до стабілізації національної економіки, але фактично про її відродження, не можна не відзначити особливого внеску сектору приватного підприємництва.

Розвиток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до державної скарбниці дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкості, створює нові робочі місця.

Бажаємо керівництву компанії подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання незалежної України, щастя і благополуччя в особистому житті.

Страницы: 1 2 3 4 5 ... 18 След. Все