Миттєве з'єднання та передача даних з технологією POC

В учбовому центрі компанії DOLYA було проведено круглий стіл на тему: «Державно-приватне партнерство в оборонній сфері: створення механізму отримання державних коштів для підготовки та розвитку виробництва приватними оборонними підприємствами»

Отримано статус ексклюзивного дистриб'ютора THALES

Організація системи зв'язку в зоні відчуження

Луганський прикордонний загін імені героя України полковника Євгенія Пікуса охороняє ділянку державного кордону з Російською Федерацією протяжністю 517,2 км, з них річкової – 94,2 км

Вітаємо всіх захисників нашої Батьківщини зі святом!

Підсумки «Зброя та безпека 2019».

З 8 по 11 жовтня відбудеться XVI Міжнародна спеціалізована виставка "ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019"

«Saber Junction-2019»: військові хитрощі, виклик артилерії та «знищення» сил противника.

З Днем Підприємництва!

У польському місті Кєльце стартував один з найбільших у світі заходів в виробництві озброєння – 27-ий Міжнародний салон оборонної промисловості (MSPO).

Компанія ДОЛЯ І КО. ЛТД приєдналась до учасників міжнародної асоціації TETRA and Critical Communications Association (TCCA).

З Днем Незалежності!

Щиро вітаємо військових зв'язківців з професійним святом – Днем військ зв’язку Збройних Сил України!

16 липня, Голова Державної Прикордонної служби України, полковник Сергій Дейнеко, відвідав виставку-презентацію Ліги Оборонних підприємств

З Днем Конституції України!

У середу, 26 червня, в Американо-Українській Діловій Раді (USUBC) відбувся круглий стіл з Тимчасово повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором.

В Україну з робочим візитом прибула делегація США на чолі зі старшим радником з питань реформування оборонного комплексу Дональдом Вінтером.

Відбулася зустріч представників "Ліги Оборонних підриємств" з членами Київської асоціації військових аташе (КАВА)

УКРОБОРОНПРОМ та ТОВ "ДОЛЯ І КО. ЛТД" підписали протокол про наміри

+38 (044) 2845515

16 липня, Голова Державної Прикордонної служби України, полковник Сергій Дейнеко, відвідав виставку-презентацію Ліги Оборонних підприємств

16 липня, Голова Державної Прикордонної служби України, полковник Сергій Дейнеко, відвідав виставку-презентацію Ліги Оборонних підприємств 17.07.2019

16 липня, Голова Державної Прикордонної служби України, полковник Сергій Дейнеко, відвідав виставку-презентацію Ліги Оборонних підприємств

16 липня, Голова Державної Прикордонної служби України, полковник Сергій Дейнеко, відвідав виставку-презентацію, продукції підприємств учасників ГС «Ліга оборонних підприємств України», розгорнуту на території ПрАТ «НВО «Практика»

Голові прикордонного відомства було презентовано широкий спектр продукції приватних вітчизняних зброярів.

Апаратно-програмний комплекс захищених мобільних переговорів «Secure Phone», радіостанції «ЛИБІДЬ» та «AGENT», ретранслятори, тактичі гарнітури, патрульний радіолокатор «Барсук», радіолокатор «Лис», мобільний комплекс боротьби з БПЛА «Полонез» та радіоелектронну рушницю для протидії БПЛА, прилади нічного бачення, шоломи, балістичні маски, системи управління тактичної ланки, тренажери-симулятори, системи радіаційного контролю, засоби для хімічного та біологічного захисту, системи кондиціювання та обігріву для бронетехніки, польових таборів та шпиталів, роботизовані комплекси «Ласка» і «Скорпіон», дизельні генератори спеціального призначення, засоби індивідуального бронезахисту та інше спорядження – все це та багато іншої з тієї продукції, яка виробляється підприємствами – учасниками Ліги оглянув Сергій Дейнеко.

Також Голова служби мав нагоду ознайомитися з виробничими потужностями та лінійкою бронетехніки, яка виробляється на ПрАТ «НВО «Практика»: спеціалізованими броньованими автомобілями сімейства «Козак», бронетранспортерами «ОТАМАН», модернізованими БТР-60 та БМП-1, броньованими вантажівками тощо.

«Українські прикордонники зацікавлені в тому, аби на озброєння та оснащення служби надходили сучасні, високотехнологічні і надійні вироби, створені зусиллями вітчизняних зброярів» - сказав Сергій Дейнеко.

Він також наголосив, що готовий до прозорої і чесної співпраці з підприємствами української «оборонки», основою для якої буде відсутність будь-якої корупційної складової.

У свою чергу, член правління Ліги Лариса Татарінцева висловила сподівання на подальшу тісну співпрацю і побажала усім українським прикордонникам боронити рідну землю і завжди повертатися додому живими.

Зауважимо, що Громадська спілка «Ліга оборонних підприємств України» є невід’ємною складовою оборонно-промислового комплексу України. На сьогоднішній день до її складу входять понад 50 провідних вітчизняних приватних компаній – виробників оборонної продукції за різними напрямами. Серед основних завдань спілки є й участь членів Ліги в ефективному та якісному переозброєнні українських військових підрозділів.Возврат к списку

Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved