Відбулася зустріч представників "Ліги Оборонних підриємств" з членами Київської асоціації військових аташе (КАВА)

УКРОБОРОНПРОМ та ТОВ "ДОЛЯ І КО. ЛТД" підписали протокол про наміри

Перший конкурс проектів оборонних технологій в рамках Sikorsky Challenge

Компанії ДОЛЯ - 28

Запрошуємо відвідати стенд компанії «ДОЛЯ І КО. ЛТД» на ActivExpo Fest 2019

Motorola Solutions підписала п'ятирічну угоду про технічне обслуговування, підтримки та оновлення цифрової радіосистеми #TETRA в Литовській Республіці

МОДЕРНІЗОВАНИЙ Т-64 ЗРАЗКА 2017 РОКУ ВІД ДП "ХАРКІВСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВИЙ ЗАВОД"

Excellent Key Account Management

День Захисника України

Зброя та Безпека 2018

Article ADEX-2018

ADEX-2018

З Днем Підприємця

Мotorola Solutions підписала контракт з Польскими Збройними Силами.

З днем Незалежності Україно!

Вітаємо з Днем Військ Зв'язку

Motorola Solutions підписала п'ятирічний контракт з армією США на 495 млн $

Компанія Motorola Solutions, Inc. перемогла у позові про порушення патентної угоди проти Hytera

Триденні збори під керівництвом начальника військ зв’язку ЗС України.

5 червня 2018 року в Міжнародному Виставковому Центрі пройшла щорічна виставка «Зроблено в Києві» підприємств виробників м.Києва.

+38 (044) 2845515

ADEX-2018

ADEX-2018 01.10.2018

ADEX-2018

25-27 вересня в Баку Експо Центрі відбулась 3-а Азербайджанська Міжнародна Оборонна Виставка ADEX 2018. Цей масштабний захід, що має статус найбільшої експозиції озброєння і військової техніки в регіоні, демонстрація сили і могутності азербайджанського оборонно-промислового комплексу.

У виставці взяли участь 224 компаній з 29 країн, 34 офіційних делегацій з 23 країн світу. З національними групами виступили 11 країн: Азербайджан, Україна, Туреччина, Китай, Росія, Ізраїль, Іран, Республіка Білорусь, Сербія, Пакистан, Франція.

Компанія "ДОЛЯ І КО. ЛТД" також представила свої розробки в галузі професійного, цифрового захищеного радіозв'язку, якими зацікавились представники Міністерства Оборонної промисловості Азербайджанської Республіки та члени декількох делегацій інших країн.

Великий інтерес до виставки виявили і журналісти. Виставці «ADEX-2018» надало інформаційну підтримку 62 провідних міжнародних і місцевих спеціальних медіа - журналів, сайтів, новинних агентств з 18 країн. Для освітлення виставки акредитацію пройшли понад 100 представників преси.

На виставці «ADEX-2018» представлені системи протиповітряної і протиракетної оборони, комплекси військового суднобудування, підготовки і модернізації гарматних систем, військово-наукових досліджень, системи PUA, робототехніки, стрілецька зброя, боєприпаси та оснащення, системи демілітаризації, ракетна і артилерійська зброя, система реактивного залпового вогню, oптіко-електронна і лазерна техніка, системи оперативного радіозв'язку, бронетехніка, підводні човни та інша сучасна зброя, техніка і обладнання.

На відкритому майданчику виставки було представлено статичну експозицію, що складалась з військової та спеціально призначеної техніки різних зарубіжних компаній, засобів матеріально-технічного оснащення, а також засобів, призначених для щоденної діяльності армії та побутового забезпечення військовослужбовців.Возврат к списку

Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved