Миттєве з'єднання та передача даних з технологією POC

В учбовому центрі компанії DOLYA було проведено круглий стіл на тему: «Державно-приватне партнерство в оборонній сфері: створення механізму отримання державних коштів для підготовки та розвитку виробництва приватними оборонними підприємствами»

Отримано статус ексклюзивного дистриб'ютора THALES

Організація системи зв'язку в зоні відчуження

Луганський прикордонний загін імені героя України полковника Євгенія Пікуса охороняє ділянку державного кордону з Російською Федерацією протяжністю 517,2 км, з них річкової – 94,2 км

Вітаємо всіх захисників нашої Батьківщини зі святом!

Підсумки «Зброя та безпека 2019».

З 8 по 11 жовтня відбудеться XVI Міжнародна спеціалізована виставка "ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019"

«Saber Junction-2019»: військові хитрощі, виклик артилерії та «знищення» сил противника.

З Днем Підприємництва!

У польському місті Кєльце стартував один з найбільших у світі заходів в виробництві озброєння – 27-ий Міжнародний салон оборонної промисловості (MSPO).

Компанія ДОЛЯ І КО. ЛТД приєдналась до учасників міжнародної асоціації TETRA and Critical Communications Association (TCCA).

З Днем Незалежності!

Щиро вітаємо військових зв'язківців з професійним святом – Днем військ зв’язку Збройних Сил України!

16 липня, Голова Державної Прикордонної служби України, полковник Сергій Дейнеко, відвідав виставку-презентацію Ліги Оборонних підприємств

З Днем Конституції України!

У середу, 26 червня, в Американо-Українській Діловій Раді (USUBC) відбувся круглий стіл з Тимчасово повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором.

В Україну з робочим візитом прибула делегація США на чолі зі старшим радником з питань реформування оборонного комплексу Дональдом Вінтером.

Відбулася зустріч представників "Ліги Оборонних підриємств" з членами Київської асоціації військових аташе (КАВА)

УКРОБОРОНПРОМ та ТОВ "ДОЛЯ І КО. ЛТД" підписали протокол про наміри

+38 (044) 2845515

Компанія ДОЛЯ І КО. ЛТД приєдналась до учасників міжнародної асоціації TETRA and Critical Communications Association (TCCA).

Компанія ДОЛЯ І КО. ЛТД приєдналась до учасників міжнародної асоціації TETRA and Critical Communications Association (TCCA). 27.08.2019

Компанія ДОЛЯ І КО. ЛТД приєдналась до учасників міжнародної асоціації TETRA and Critical Communications Association (TCCA).

Компанія ДОЛЯ І КО. ЛТД приєдналась до учасників міжнародної асоціації TETRA and Critical Communications Association (TCCA).

Створена у грудні 1994 року, у Великобританії, Міжнародна Асоціація TETRA та Критичних Комунікацій (#TCCA) представляє близько 200 організацій з усього світу, об'єднуючи уряди, регуляторів, виробників, операторів, кінцевих споживачів та всіх, хто зацікавлений у наданні цифрових технологій для забезпечення зв'язку і безпеки держави, суспільства та бізнесу.

TCCA вірить і просуває принцип відкритих та конкурентних ринків у всьому світі за допомогою використання загальних стандартів та узгодженого спектру. Як і інші відкриті стандарти #PMR, TCCA продовжує підтримувати та сприяти використанню технології #TETRA та стимулює галузеву синергію у розвитку майбутніх можливостей мобільного широкосмугового зв’язку для користувачів та постачальників критичних комунікацій.

TCCA також тісно співпрацює з організаціями, відповідальними за розробку відкритих стандартів, що стосуються мобільного зв’язку, включаючи #ETSI та #3GPP.

Члени TCCA проектують, виготовляють, будують, впроваджують, використовують, аналізують, просувають, розвивають та розгортають критичні комунікації у сфері громадської безпеки (правоохоронні, пожежні, екстрені медичні та інші служби) по всьому світу.

Членство в TCCA є дуже цінним для нашої компанії, оскільки дозволяє нам працювати разом з різними компаніями, лідерами сегменту критично важливих комунікацій, що може дати синергію та чудові результати.

Ми колективно створили критичні комунікації сьогодні. Разом ми формуємо критичні комунікації майбутнього!Возврат к списку

Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved