—айт б≥льше не п≥дтримуЇтьс€. Ќатисн≥ть щоб перейти на наш новий сайт
 

ћиттЇве з'Їднанн€ та передача даних з технолог≥Їю POC

¬ учбовому центр≥ компан≥њ DOLYA було проведено круглий ст≥л на тему: Ђƒержавно-приватне партнерство в оборонн≥й сфер≥: створенн€ механ≥зму отриманн€ державних кошт≥в дл€ п≥дготовки та розвитку виробництва приватними оборонними п≥дприЇмствамиї

ќтримано статус ексклюзивного дистриб'ютора THALES

ќрган≥зац≥€ системи зв'€зку в зон≥ в≥дчуженн€

Ћуганський прикордонний заг≥н ≥мен≥ геро€ ”крањни полковника ™вген≥€ ѕ≥куса охорон€Ї д≥л€нку державного кордону з –ос≥йською ‘едерац≥Їю прот€жн≥стю 517,2 км, з них р≥чковоњ Ц 94,2 км

¬≥таЇмо вс≥х захисник≥в нашоњ Ѕатьк≥вщини з≥ св€том!

ѕ≥дсумки Ђ«бро€ та безпека 2019ї.

« 8 по 11 жовтн€ в≥дбудетьс€ XVI ћ≥жнародна спец≥ал≥зована виставка "«Ѕ–ќя “ј Ѕ≈«ѕ≈ ј-2019"

ЂSaber Junction-2019ї: в≥йськов≥ хитрощ≥, виклик артилер≥њ та Ђзнищенн€ї сил противника.

« ƒнем ѕ≥дприЇмництва!

” польському м≥ст≥  Їльце стартував один з найб≥льших у св≥т≥ заход≥в в виробництв≥ озброЇнн€ Ц 27-ий ћ≥жнародний салон оборонноњ промисловост≥ (MSPO).

 омпан≥€ ƒќЋя ≤  ќ. Ћ“ƒ приЇдналась до учасник≥в м≥жнародноњ асоц≥ац≥њ TETRA and Critical Communications Association (TCCA).

« ƒнем Ќезалежност≥!

ўиро в≥таЇмо в≥йськових зв'€зк≥вц≥в з профес≥йним св€том Ц ƒнем в≥йськ звТ€зку «бройних —ил ”крањни!

16 липн€, √олова ƒержавноњ ѕрикордонноњ служби ”крањни, полковник —ерг≥й ƒейнеко, в≥дв≥дав виставку-презентац≥ю Ћ≥ги ќборонних п≥дприЇмств

« ƒнем  онституц≥њ ”крањни!

” середу, 26 червн€, в јмерикано-”крањнськ≥й ƒ≥лов≥й –ад≥ (USUBC) в≥дбувс€ круглий ст≥л з “имчасово пов≥реним у справах —Ўј в ”крањн≥ ¬≥ль€мом “ейлором.

¬ ”крањну з робочим в≥зитом прибула делегац≥€ —Ўј на чол≥ з≥ старшим радником з питань реформуванн€ оборонного комплексу ƒональдом ¬≥нтером.

¬≥дбулас€ зустр≥ч представник≥в "Ћ≥ги ќборонних п≥дриЇмств" з членами  ињвськоњ асоц≥ац≥њ в≥йськових аташе ( ј¬ј)

” –ќЅќ–ќЌѕ–ќћ та “ќ¬ "ƒќЋя ≤  ќ. Ћ“ƒ" п≥дписали протокол про нам≥ри

+38 (044) 2845515

 омпан≥€ ƒќЋя ≤  ќ. Ћ“ƒ приЇдналась до учасник≥в м≥жнародноњ асоц≥ац≥њ TETRA and Critical Communications Association (TCCA).

 омпан≥€ ƒќЋя ≤  ќ. Ћ“ƒ приЇдналась до учасник≥в м≥жнародноњ асоц≥ац≥њ TETRA and Critical Communications Association (TCCA). 27.08.2019

 омпан≥€ ƒќЋя ≤  ќ. Ћ“ƒ приЇдналась до учасник≥в м≥жнародноњ асоц≥ац≥њ TETRA and Critical Communications Association (TCCA).

 омпан≥€ ƒќЋя ≤  ќ. Ћ“ƒ приЇдналась до учасник≥в м≥жнародноњ асоц≥ац≥њ TETRA and Critical Communications Association (TCCA).

—творена у грудн≥ 1994 року, у ¬еликобритан≥њ, ћ≥жнародна јсоц≥ац≥€ TETRA та  ритичних  омун≥кац≥й (#TCCA) представл€Ї близько 200 орган≥зац≥й з усього св≥ту, об'Їднуючи ур€ди, регул€тор≥в, виробник≥в, оператор≥в, к≥нцевих споживач≥в та вс≥х, хто зац≥кавлений у наданн≥ цифрових технолог≥й дл€ забезпеченн€ зв'€зку ≥ безпеки держави, сусп≥льства та б≥знесу.

TCCA в≥рить ≥ просуваЇ принцип в≥дкритих та конкурентних ринк≥в у всьому св≥т≥ за допомогою використанн€ загальних стандарт≥в та узгодженого спектру. як ≥ ≥нш≥ в≥дкрит≥ стандарти #PMR, TCCA продовжуЇ п≥дтримувати та спри€ти використанню технолог≥њ #TETRA та стимулюЇ галузеву синерг≥ю у розвитку майбутн≥х можливостей моб≥льного широкосмугового звТ€зку дл€ користувач≥в та постачальник≥в критичних комун≥кац≥й.

TCCA також т≥сно сп≥впрацюЇ з орган≥зац≥€ми, в≥дпов≥дальними за розробку в≥дкритих стандарт≥в, що стосуютьс€ моб≥льного звТ€зку, включаючи #ETSI та #3GPP.

„лени TCCA проектують, виготовл€ють, будують, впроваджують, використовують, анал≥зують, просувають, розвивають та розгортають критичн≥ комун≥кац≥њ у сфер≥ громадськоњ безпеки (правоохоронн≥, пожежн≥, екстрен≥ медичн≥ та ≥нш≥ служби) по всьому св≥ту.

„ленство в TCCA Ї дуже ц≥нним дл€ нашоњ компан≥њ, оск≥льки дозвол€Ї нам працювати разом з р≥зними компан≥€ми, л≥дерами сегменту критично важливих комун≥кац≥й, що може дати синерг≥ю та чудов≥ результати.

ћи колективно створили критичн≥ комун≥кац≥њ сьогодн≥. –азом ми формуЇмо критичн≥ комун≥кац≥њ майбутнього!¬озврат к списку

Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved