Луганський прикордонний загін імені героя України полковника Євгенія Пікуса охороняє ділянку державного кордону з Російською Федерацією протяжністю 517,2 км, з них річкової – 94,2 км

Вітаємо всіх захисників нашої Батьківщини зі святом!

Підсумки «Зброя та безпека 2019».

З 8 по 11 жовтня відбудеться XVI Міжнародна спеціалізована виставка "ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019"

«Saber Junction-2019»: військові хитрощі, виклик артилерії та «знищення» сил противника.

З Днем Підприємництва!

У польському місті Кєльце стартував один з найбільших у світі заходів в виробництві озброєння – 27-ий Міжнародний салон оборонної промисловості (MSPO).

Компанія ДОЛЯ І КО. ЛТД приєдналась до учасників міжнародної асоціації TETRA and Critical Communications Association (TCCA).

З Днем Незалежності!

Щиро вітаємо військових зв'язківців з професійним святом – Днем військ зв’язку Збройних Сил України!

16 липня, Голова Державної Прикордонної служби України, полковник Сергій Дейнеко, відвідав виставку-презентацію Ліги Оборонних підприємств

З Днем Конституції України!

У середу, 26 червня, в Американо-Українській Діловій Раді (USUBC) відбувся круглий стіл з Тимчасово повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором.

В Україну з робочим візитом прибула делегація США на чолі зі старшим радником з питань реформування оборонного комплексу Дональдом Вінтером.

Відбулася зустріч представників "Ліги Оборонних підриємств" з членами Київської асоціації військових аташе (КАВА)

УКРОБОРОНПРОМ та ТОВ "ДОЛЯ І КО. ЛТД" підписали протокол про наміри

Перший конкурс проектів оборонних технологій в рамках Sikorsky Challenge

Компанії ДОЛЯ - 28

Запрошуємо відвідати стенд компанії «ДОЛЯ І КО. ЛТД» на ActivExpo Fest 2019

Motorola Solutions підписала п'ятирічну угоду про технічне обслуговування, підтримки та оновлення цифрової радіосистеми #TETRA в Литовській Республіці

+38 (044) 2845515

Компанія Motorola Solutions, Inc. перемогла у позові про порушення патентної угоди проти Hytera

Компанія Motorola Solutions, Inc. перемогла у позові про порушення патентної угоди проти Hytera 18.07.2018

Компанія Motorola Solutions, Inc. перемогла у позові про порушення патентної угоди проти Hytera

Компанія Motorola Solutions, Inc. перемогла у позові про порушення патентної угоди проти Hytera Mobilfunk GmbH Bad Münder, Німеччина (німецьке дочірнє підприємство Hytera Communications Corporation Limited (SHE: 002583) від Шеньчжень, Китай, у окружному суді м. Мангейм у Німеччині ("Мангеймський суд") від 24 липня 2017 року.

Суд Мангейму в першу чергу визначив, що Hytera GmbH порушує патент Motorola Solutions EP 1 139 562 B1 стосовно технології, яка покращує продуктивність звуку в двосторонніх портативних радіостанціях та радіостанціях для автомобілів. Запатентована технологія забезпечує поліпшення прослуховування та підвищену безпеку звуку, зменшуючи передачу небажаних шумів радіосигналів.

В результаті рішення суду Мангейму про те, що Hytera GmbH порушує патент Motorola Solutions, введено судову заборону на використання обладнання Hytera GmbH, а саме використання, продаж, імпорт або розповсюдження контрафактних товарів у Німеччині.

Суд Мангейму також наказав відкликати та знищити контрафактну продукцію, раніше продану Hytera GmbH у Німеччині, а Hytera GmbH понесуть відповідальність за шкоду в декларативному рішенні.

Хоча рішення й може бути оскаржене компанією Hytera GmbH, проте, повинно негайно бути виконано, після здійснення певних заходів безпеки "Motorola Solutions", що будуть завершені найближчим часом.

#Motorola #Germany #Hytera #Patent #InfrigmentВозврат к списку

Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved