УКРОБОРОНПРОМ та ТОВ "ДОЛЯ І КО. ЛТД" підписали протокол про наміри

Перший конкурс проектів оборонних технологій в рамках Sikorsky Challenge

Компанії ДОЛЯ - 28

Запрошуємо відвідати стенд компанії «ДОЛЯ І КО. ЛТД» на ActivExpo Fest 2019

Motorola Solutions підписала п'ятирічну угоду про технічне обслуговування, підтримки та оновлення цифрової радіосистеми #TETRA в Литовській Республіці

МОДЕРНІЗОВАНИЙ Т-64 ЗРАЗКА 2017 РОКУ ВІД ДП "ХАРКІВСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВИЙ ЗАВОД"

Excellent Key Account Management

День Захисника України

Зброя та Безпека 2018

Article ADEX-2018

ADEX-2018

З Днем Підприємця

Мotorola Solutions підписала контракт з Польскими Збройними Силами.

З днем Незалежності Україно!

Вітаємо з Днем Військ Зв'язку

Motorola Solutions підписала п'ятирічний контракт з армією США на 495 млн $

Компанія Motorola Solutions, Inc. перемогла у позові про порушення патентної угоди проти Hytera

Триденні збори під керівництвом начальника військ зв’язку ЗС України.

5 червня 2018 року в Міжнародному Виставковому Центрі пройшла щорічна виставка «Зроблено в Києві» підприємств виробників м.Києва.

Надійний та миттєвий зв'язок всіх груп реагування є вкрай важливим елементом цивільного захисту

+38 (044) 2845515

Корпорація Motorola Solutions купляє компанію Avigilon.

Корпорація Motorola Solutions купляє компанію Avigilon. 05.02.2018

Корпорація Motorola Solutions купляє компанію Avigilon.

Компанія Motorola Solutions купляє компанію Avigilon. Угоду про це укладено між керівниками двох компаній. Придбання буде цілком оплачуватися коштами. Ціна однієї акції компанії Avigilon складе 27 канадських доларів за акцію, а загальна вартість всієї компанії в американських доларах - $ 1 млрд.

Канадська компанія #Avigilon розробляє і виробляє передові системи відеоспостереження. Це один з найбільших в світі вендорів на даному ринку. Продукцію компанії використовує безліч комерційних і урядових замовників. За твердженням керівництва компанії Motorola Solutions, покупка розширить можливості з використання продуктів Avigilon в сфері громадської безпеки.

Motorola Solutions - світовий виробник комунікаційних систем, в тому числі для використання на критично важливих об'єктах. Купивши компанію Avigilon, компанія Motorola Solutions вийде на ринок відеоспостереження в якості великого гравця.

Компанія Motorola Solutions утворена в 2011 році в результаті поділу компанії Motorola. Друга виникла при цьому компанія, Motorola Mobility, була куплена компанією Google. Пізніше майже вся компанія Motorola Mobility була продана китайській компанії Lenovo.

Компанія Avigilon в 2014-2015 роках вела інтенсивну скупку патентів, у тому числі на алгоритми відеоаналітики. Одним з важливих кроків у цьому напрямку стало придбання всіх патентів, які зосередила в своїх руках компанія #ObjectVideo, в значній мірі - шляхом «патентного рекету» щодо великих виробників систем відеоспостереження. У середини 2015 року компанія Avigilon розпочала програму ліцензування патентів, які вона накопичила. Тепер ці патенти, а також можливості по їх ліцензуванню дістануться компанії Motorola Solutions.

Операція з придбання компанією Motorola Solutions була одноголосно схвалена Радою директорів компанії Avigilon. Її передбачається завершити до кінця другого кварталу. Однак для цього вона повинна дістати схвалення зборів акціонерів обох компаній, а також регулюючих і судових органів.

https://newsroom.motorolasolutions.com/news/motorola-solutions-to-acquire-avigilon-leader-in-advance...

Возврат к списку

Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved