—айт б≥льше не п≥дтримуЇтьс€. Ќатисн≥ть щоб перейти на наш новий сайт
 

ћиттЇве з'Їднанн€ та передача даних з технолог≥Їю POC

¬ учбовому центр≥ компан≥њ DOLYA було проведено круглий ст≥л на тему: Ђƒержавно-приватне партнерство в оборонн≥й сфер≥: створенн€ механ≥зму отриманн€ державних кошт≥в дл€ п≥дготовки та розвитку виробництва приватними оборонними п≥дприЇмствамиї

ќтримано статус ексклюзивного дистриб'ютора THALES

ќрган≥зац≥€ системи зв'€зку в зон≥ в≥дчуженн€

Ћуганський прикордонний заг≥н ≥мен≥ геро€ ”крањни полковника ™вген≥€ ѕ≥куса охорон€Ї д≥л€нку державного кордону з –ос≥йською ‘едерац≥Їю прот€жн≥стю 517,2 км, з них р≥чковоњ Ц 94,2 км

¬≥таЇмо вс≥х захисник≥в нашоњ Ѕатьк≥вщини з≥ св€том!

ѕ≥дсумки Ђ«бро€ та безпека 2019ї.

« 8 по 11 жовтн€ в≥дбудетьс€ XVI ћ≥жнародна спец≥ал≥зована виставка "«Ѕ–ќя “ј Ѕ≈«ѕ≈ ј-2019"

ЂSaber Junction-2019ї: в≥йськов≥ хитрощ≥, виклик артилер≥њ та Ђзнищенн€ї сил противника.

« ƒнем ѕ≥дприЇмництва!

” польському м≥ст≥  Їльце стартував один з найб≥льших у св≥т≥ заход≥в в виробництв≥ озброЇнн€ Ц 27-ий ћ≥жнародний салон оборонноњ промисловост≥ (MSPO).

 омпан≥€ ƒќЋя ≤  ќ. Ћ“ƒ приЇдналась до учасник≥в м≥жнародноњ асоц≥ац≥њ TETRA and Critical Communications Association (TCCA).

« ƒнем Ќезалежност≥!

ўиро в≥таЇмо в≥йськових зв'€зк≥вц≥в з профес≥йним св€том Ц ƒнем в≥йськ звТ€зку «бройних —ил ”крањни!

16 липн€, √олова ƒержавноњ ѕрикордонноњ служби ”крањни, полковник —ерг≥й ƒейнеко, в≥дв≥дав виставку-презентац≥ю Ћ≥ги ќборонних п≥дприЇмств

« ƒнем  онституц≥њ ”крањни!

” середу, 26 червн€, в јмерикано-”крањнськ≥й ƒ≥лов≥й –ад≥ (USUBC) в≥дбувс€ круглий ст≥л з “имчасово пов≥реним у справах —Ўј в ”крањн≥ ¬≥ль€мом “ейлором.

¬ ”крањну з робочим в≥зитом прибула делегац≥€ —Ўј на чол≥ з≥ старшим радником з питань реформуванн€ оборонного комплексу ƒональдом ¬≥нтером.

¬≥дбулас€ зустр≥ч представник≥в "Ћ≥ги ќборонних п≥дриЇмств" з членами  ињвськоњ асоц≥ац≥њ в≥йськових аташе ( ј¬ј)

” –ќЅќ–ќЌѕ–ќћ та “ќ¬ "ƒќЋя ≤  ќ. Ћ“ƒ" п≥дписали протокол про нам≥ри

+38 (044) 2845515

ћиттЇве з'Їднанн€ та передача даних з технолог≥Їю POC

ћиттЇве з'Їднанн€ та передача даних з технолог≥Їю POC 22.12.2020

ћиттЇве з'Їднанн€ та передача даних з технолог≥Їю POC


 омпан≥€ ЂƒќЋя ≤  ќ.Ћ“ƒї впроваджуЇ нову послугу Ч ≥нтеграц≥ю систем широкополосного зв'€зку за технолог≥Їю POC, €ка використовуЇ переваги оперативного рад≥озвТ€зку без необх≥дност≥ розгортанн€ повноц≥нноњ рад≥о≥нфраструктури. ƒоступне р≥шенн€ дл€ команд та служб, дл€ €ких швидк≥сть з'Їднанн€ критично важлива.

POC, або PTT Over Cellular, буквально означаЇ ЂЌатисни ≥ говори через моб≥льну мережуї. јбонентське обладнанн€ зТЇднуЇтьс€ через 2G/3G/4G та Wi-Fi мереж≥ дл€ миттЇвого зд≥йсненн€ ≥ндив≥дуальних та групових дзв≥нк≥в, швидкоњ передач≥ даних та координац≥њ перем≥щень користувач≥в. POC поЇднуЇ у соб≥ переваги використанн€ персональних рац≥й та смартфон≥в, в≥бравши краще в≥д них.

јбоненти мереж≥ з'Їднуютьс€ через моб≥льн≥ терм≥нали, що керуютьс€ та програмуютьс€ диспетчерським ѕ« з функц≥€ми управл≥нн€ та контролю. ћоб≥льн≥ терм≥нали працюють на кастом≥зован≥й ќ— Android, а ф≥зична кнопка PTT гарантуЇ швидку комутац≥ю без необх≥дност≥ оч≥кувати на в≥дпов≥дь опонента. ” €кост≥ терм≥нал≥в можуть також виступати моб≥льн≥ пристроњ Ч смартфони та планшети Ч з встановленим спец≥альним ѕ« з гнучкими параметрами налаштувань.

”с≥ голосов≥ та в≥деовиклики автоматично записуютьс€ ≥ збер≥гаютьс€: користувач може прослухати пов≥домленн€ у будь-€кий момент. ƒиспетчерське ѕ« постачаЇтьс€ у базов≥й та розширен≥й верс≥€х та використовуЇтьс€ дл€ в≥дсл≥дковуванн€ м≥сцеположенн€ абонент≥в, зонуванн€ м≥сцевост≥, контролю стану терм≥нал≥в, њх в≥ддаленого оновленн€ та програмуванн€.

“ќ¬ ЂƒќЋя ≤  ќ.Ћ“ƒї виробл€Ї власну систему профес≥йного POC-звТ€зку п≥д брендом AGENT та постачаЇ готов≥ POC-р≥шенн€ в≥д пров≥дних св≥тових виробник≥в Ч Hytera, Kirisun, Talkpod, ZTE Callta. Ѕудь-€ке з обраних р≥шень кастом≥зуЇтьс€ та налаштовуЇтьс€ п≥д потреби замовника в залежност≥ в≥д к≥лькост≥ абонент≥в у мереж≥.

¬озврат к списку

Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved