Миттєве з'єднання та передача даних з технологією POC

В учбовому центрі компанії DOLYA було проведено круглий стіл на тему: «Державно-приватне партнерство в оборонній сфері: створення механізму отримання державних коштів для підготовки та розвитку виробництва приватними оборонними підприємствами»

Отримано статус ексклюзивного дистриб'ютора THALES

Організація системи зв'язку в зоні відчуження

Луганський прикордонний загін імені героя України полковника Євгенія Пікуса охороняє ділянку державного кордону з Російською Федерацією протяжністю 517,2 км, з них річкової – 94,2 км

Вітаємо всіх захисників нашої Батьківщини зі святом!

Підсумки «Зброя та безпека 2019».

З 8 по 11 жовтня відбудеться XVI Міжнародна спеціалізована виставка "ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019"

«Saber Junction-2019»: військові хитрощі, виклик артилерії та «знищення» сил противника.

З Днем Підприємництва!

У польському місті Кєльце стартував один з найбільших у світі заходів в виробництві озброєння – 27-ий Міжнародний салон оборонної промисловості (MSPO).

Компанія ДОЛЯ І КО. ЛТД приєдналась до учасників міжнародної асоціації TETRA and Critical Communications Association (TCCA).

З Днем Незалежності!

Щиро вітаємо військових зв'язківців з професійним святом – Днем військ зв’язку Збройних Сил України!

16 липня, Голова Державної Прикордонної служби України, полковник Сергій Дейнеко, відвідав виставку-презентацію Ліги Оборонних підприємств

З Днем Конституції України!

У середу, 26 червня, в Американо-Українській Діловій Раді (USUBC) відбувся круглий стіл з Тимчасово повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором.

В Україну з робочим візитом прибула делегація США на чолі зі старшим радником з питань реформування оборонного комплексу Дональдом Вінтером.

Відбулася зустріч представників "Ліги Оборонних підриємств" з членами Київської асоціації військових аташе (КАВА)

УКРОБОРОНПРОМ та ТОВ "ДОЛЯ І КО. ЛТД" підписали протокол про наміри

+38 (044) 2845515

Миттєве з'єднання та передача даних з технологією POC

Миттєве з'єднання та передача даних з технологією POC 22.12.2020

Миттєве з'єднання та передача даних з технологією POC


Компанія «ДОЛЯ І КО.ЛТД» впроваджує нову послугу — інтеграцію систем широкополосного зв'язку за технологією POC, яка використовує переваги оперативного радіозв’язку без необхідності розгортання повноцінної радіоінфраструктури. Доступне рішення для команд та служб, для яких швидкість з'єднання критично важлива.

POC, або PTT Over Cellular, буквально означає «Натисни і говори через мобільну мережу». Абонентське обладнання з’єднується через 2G/3G/4G та Wi-Fi мережі для миттєвого здійснення індивідуальних та групових дзвінків, швидкої передачі даних та координації переміщень користувачів. POC поєднує у собі переваги використання персональних рацій та смартфонів, вібравши краще від них.

Абоненти мережі з'єднуються через мобільні термінали, що керуються та програмуються диспетчерським ПЗ з функціями управління та контролю. Мобільні термінали працюють на кастомізованій ОС Android, а фізична кнопка PTT гарантує швидку комутацію без необхідності очікувати на відповідь опонента. У якості терміналів можуть також виступати мобільні пристрої — смартфони та планшети — з встановленим спеціальним ПЗ з гнучкими параметрами налаштувань.

Усі голосові та відеовиклики автоматично записуються і зберігаються: користувач може прослухати повідомлення у будь-який момент. Диспетчерське ПЗ постачається у базовій та розширеній версіях та використовується для відслідковування місцеположення абонентів, зонування місцевості, контролю стану терміналів, їх віддаленого оновлення та програмування.

ТОВ «ДОЛЯ І КО.ЛТД» виробляє власну систему професійного POC-зв’язку під брендом AGENT та постачає готові POC-рішення від провідних світових виробників — Hytera, Kirisun, Talkpod, ZTE Callta. Будь-яке з обраних рішень кастомізується та налаштовується під потреби замовника в залежності від кількості абонентів у мережі.

Возврат к списку

Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved