Луганський прикордонний загін імені героя України полковника Євгенія Пікуса охороняє ділянку державного кордону з Російською Федерацією протяжністю 517,2 км, з них річкової – 94,2 км

Вітаємо всіх захисників нашої Батьківщини зі святом!

Підсумки «Зброя та безпека 2019».

З 8 по 11 жовтня відбудеться XVI Міжнародна спеціалізована виставка "ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019"

«Saber Junction-2019»: військові хитрощі, виклик артилерії та «знищення» сил противника.

З Днем Підприємництва!

У польському місті Кєльце стартував один з найбільших у світі заходів в виробництві озброєння – 27-ий Міжнародний салон оборонної промисловості (MSPO).

Компанія ДОЛЯ І КО. ЛТД приєдналась до учасників міжнародної асоціації TETRA and Critical Communications Association (TCCA).

З Днем Незалежності!

Щиро вітаємо військових зв'язківців з професійним святом – Днем військ зв’язку Збройних Сил України!

16 липня, Голова Державної Прикордонної служби України, полковник Сергій Дейнеко, відвідав виставку-презентацію Ліги Оборонних підприємств

З Днем Конституції України!

У середу, 26 червня, в Американо-Українській Діловій Раді (USUBC) відбувся круглий стіл з Тимчасово повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором.

В Україну з робочим візитом прибула делегація США на чолі зі старшим радником з питань реформування оборонного комплексу Дональдом Вінтером.

Відбулася зустріч представників "Ліги Оборонних підриємств" з членами Київської асоціації військових аташе (КАВА)

УКРОБОРОНПРОМ та ТОВ "ДОЛЯ І КО. ЛТД" підписали протокол про наміри

Перший конкурс проектів оборонних технологій в рамках Sikorsky Challenge

Компанії ДОЛЯ - 28

Запрошуємо відвідати стенд компанії «ДОЛЯ І КО. ЛТД» на ActivExpo Fest 2019

Motorola Solutions підписала п'ятирічну угоду про технічне обслуговування, підтримки та оновлення цифрової радіосистеми #TETRA в Литовській Республіці

+38 (044) 2845515

Motorola Solutions підписала п'ятирічний контракт з армією США на 495 млн $

Motorola Solutions підписала п'ятирічний контракт з армією США на 495 млн $ 19.07.2018

Motorola Solutions підписала п'ятирічний контракт з армією США на 495 млн $

Motorola Solutions (MSI) підписала п'ятирічний контракт #IDIQ(невизначений строк поставки та кількість), вартість якого становить 495 мільйонів доларів, з армією США, для оновлення глобальної, критично важливої мережі зв'язку.

У рамках контракту компанія Motorola Solutions постачатиме для армї США обладнання cтандарту P25, для наземного мобільного радіозв'язку: радіоcтанції, аксесуари, а також гарантійні і допоміжні послуги мобільного радіозв'язку, що включатимуть в себе встановлення, програмування, навчання та технічне обслуговування.

Компанія Motorola Solutions - один з п'яти постачальників, що підписали контракти на модернізацію зв'язку армії, використовуючи стандарт #P25для забезпечення сумісності між пристроями, підвищення безпеки та підвищення надійності зв'язку. Проект посилює зобов'язання Motorola Solutions щодо стандарту бездротового зв'язку P25 для створення більш ефективної критичної платформи зв'язку у глобальному масштабі.

"Продовження інвестицій американської армії в наземний мобільний радіозв'язок (#LMR) демонструє важливу роль, яку ця технологія відіграє у підтримці надійних критично важливих комунікацій для підвищення безпеки та захисту людей у ​​всьому світі", - сказав Марк МакНальті, віце-президент Motorola Solutions. Армія бачить LMR та стандарт P25 як найкращий підхід для створення системної взаємодії кількох технологій у великій кількості".

#MOTOROLA #USARMY #USA #MSIВозврат к списку

Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved