Миттєве з'єднання та передача даних з технологією POC

В учбовому центрі компанії DOLYA було проведено круглий стіл на тему: «Державно-приватне партнерство в оборонній сфері: створення механізму отримання державних коштів для підготовки та розвитку виробництва приватними оборонними підприємствами»

Отримано статус ексклюзивного дистриб'ютора THALES

Організація системи зв'язку в зоні відчуження

Луганський прикордонний загін імені героя України полковника Євгенія Пікуса охороняє ділянку державного кордону з Російською Федерацією протяжністю 517,2 км, з них річкової – 94,2 км

Вітаємо всіх захисників нашої Батьківщини зі святом!

Підсумки «Зброя та безпека 2019».

З 8 по 11 жовтня відбудеться XVI Міжнародна спеціалізована виставка "ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019"

«Saber Junction-2019»: військові хитрощі, виклик артилерії та «знищення» сил противника.

З Днем Підприємництва!

У польському місті Кєльце стартував один з найбільших у світі заходів в виробництві озброєння – 27-ий Міжнародний салон оборонної промисловості (MSPO).

Компанія ДОЛЯ І КО. ЛТД приєдналась до учасників міжнародної асоціації TETRA and Critical Communications Association (TCCA).

З Днем Незалежності!

Щиро вітаємо військових зв'язківців з професійним святом – Днем військ зв’язку Збройних Сил України!

16 липня, Голова Державної Прикордонної служби України, полковник Сергій Дейнеко, відвідав виставку-презентацію Ліги Оборонних підприємств

З Днем Конституції України!

У середу, 26 червня, в Американо-Українській Діловій Раді (USUBC) відбувся круглий стіл з Тимчасово повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором.

В Україну з робочим візитом прибула делегація США на чолі зі старшим радником з питань реформування оборонного комплексу Дональдом Вінтером.

Відбулася зустріч представників "Ліги Оборонних підриємств" з членами Київської асоціації військових аташе (КАВА)

УКРОБОРОНПРОМ та ТОВ "ДОЛЯ І КО. ЛТД" підписали протокол про наміри

+38 (044) 2845515

Організація системи зв'язку в зоні відчуження

Організація системи зв'язку в зоні відчуження 20.04.2020

Організація системи зв'язку в зоні відчуження

Ефективність боротьби з пожежами та іншими стихійними лихами залежить від надійно організованої системи зв’язку та оповіщення.

Спеціалістами компанії ДОЛЯ було реорганізовано систему цифрового зв'язку, щоб забезпечити надійним зв'язком пожежників та спеціалістів ДСНС, для ефективного гасіння лісових пожеж на території Зони відчуження.

Зв’язок у ДСНС служить для прийому повідомлень про надзвичайні ситуації, відправлення необхідних сил і засобів до місця події, управління підрозділами на шляху прямування та при роботі на місці виклику, залучання спеціальних служб, які взаємодіють з пожежно-рятувальною службою, а також для рішення інших спеціальних завдань.

#ДСНС #DOLYA #MOTOROLAВозврат к списку

Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved