—айт б≥льше не п≥дтримуЇтьс€. Ќатисн≥ть щоб перейти на наш новий сайт
 

ћиттЇве з'Їднанн€ та передача даних з технолог≥Їю POC

¬ учбовому центр≥ компан≥њ DOLYA було проведено круглий ст≥л на тему: Ђƒержавно-приватне партнерство в оборонн≥й сфер≥: створенн€ механ≥зму отриманн€ державних кошт≥в дл€ п≥дготовки та розвитку виробництва приватними оборонними п≥дприЇмствамиї

ќтримано статус ексклюзивного дистриб'ютора THALES

ќрган≥зац≥€ системи зв'€зку в зон≥ в≥дчуженн€

Ћуганський прикордонний заг≥н ≥мен≥ геро€ ”крањни полковника ™вген≥€ ѕ≥куса охорон€Ї д≥л€нку державного кордону з –ос≥йською ‘едерац≥Їю прот€жн≥стю 517,2 км, з них р≥чковоњ Ц 94,2 км

¬≥таЇмо вс≥х захисник≥в нашоњ Ѕатьк≥вщини з≥ св€том!

ѕ≥дсумки Ђ«бро€ та безпека 2019ї.

« 8 по 11 жовтн€ в≥дбудетьс€ XVI ћ≥жнародна спец≥ал≥зована виставка "«Ѕ–ќя “ј Ѕ≈«ѕ≈ ј-2019"

ЂSaber Junction-2019ї: в≥йськов≥ хитрощ≥, виклик артилер≥њ та Ђзнищенн€ї сил противника.

« ƒнем ѕ≥дприЇмництва!

” польському м≥ст≥  Їльце стартував один з найб≥льших у св≥т≥ заход≥в в виробництв≥ озброЇнн€ Ц 27-ий ћ≥жнародний салон оборонноњ промисловост≥ (MSPO).

 омпан≥€ ƒќЋя ≤  ќ. Ћ“ƒ приЇдналась до учасник≥в м≥жнародноњ асоц≥ац≥њ TETRA and Critical Communications Association (TCCA).

« ƒнем Ќезалежност≥!

ўиро в≥таЇмо в≥йськових зв'€зк≥вц≥в з профес≥йним св€том Ц ƒнем в≥йськ звТ€зку «бройних —ил ”крањни!

16 липн€, √олова ƒержавноњ ѕрикордонноњ служби ”крањни, полковник —ерг≥й ƒейнеко, в≥дв≥дав виставку-презентац≥ю Ћ≥ги ќборонних п≥дприЇмств

« ƒнем  онституц≥њ ”крањни!

” середу, 26 червн€, в јмерикано-”крањнськ≥й ƒ≥лов≥й –ад≥ (USUBC) в≥дбувс€ круглий ст≥л з “имчасово пов≥реним у справах —Ўј в ”крањн≥ ¬≥ль€мом “ейлором.

¬ ”крањну з робочим в≥зитом прибула делегац≥€ —Ўј на чол≥ з≥ старшим радником з питань реформуванн€ оборонного комплексу ƒональдом ¬≥нтером.

¬≥дбулас€ зустр≥ч представник≥в "Ћ≥ги ќборонних п≥дриЇмств" з членами  ињвськоњ асоц≥ац≥њ в≥йськових аташе ( ј¬ј)

” –ќЅќ–ќЌѕ–ќћ та “ќ¬ "ƒќЋя ≤  ќ. Ћ“ƒ" п≥дписали протокол про нам≥ри

+38 (044) 2845515

ќрган≥зац≥€ системи зв'€зку в зон≥ в≥дчуженн€

ќрган≥зац≥€ системи зв'€зку в зон≥ в≥дчуженн€ 20.04.2020

ќрган≥зац≥€ системи зв'€зку в зон≥ в≥дчуженн€

≈фективн≥сть боротьби з пожежами та ≥ншими стих≥йними лихами залежить в≥д над≥йно орган≥зованоњ системи звТ€зку та опов≥щенн€.

—пец≥ал≥стами компан≥њ ƒќЋя було реорган≥зовано систему цифрового зв'€зку, щоб забезпечити над≥йним зв'€зком пожежник≥в та спец≥ал≥ст≥в ƒ—Ќ—, дл€ ефективного гас≥нн€ л≥сових пожеж на територ≥њ «они в≥дчуженн€.

«вТ€зок у ƒ—Ќ— служить дл€ прийому пов≥домлень про надзвичайн≥ ситуац≥њ, в≥дправленн€ необх≥дних сил ≥ засоб≥в до м≥сц€ под≥њ, управл≥нн€ п≥дрозд≥лами на шл€ху пр€муванн€ та при робот≥ на м≥сц≥ виклику, залучанн€ спец≥альних служб, €к≥ взаЇмод≥ють з пожежно-р€тувальною службою, а також дл€ р≥шенн€ ≥нших спец≥альних завдань.

#ƒ—Ќ— #DOLYA #MOTOROLA¬озврат к списку

Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved