Миттєве з'єднання та передача даних з технологією POC

В учбовому центрі компанії DOLYA було проведено круглий стіл на тему: «Державно-приватне партнерство в оборонній сфері: створення механізму отримання державних коштів для підготовки та розвитку виробництва приватними оборонними підприємствами»

Отримано статус ексклюзивного дистриб'ютора THALES

Організація системи зв'язку в зоні відчуження

Луганський прикордонний загін імені героя України полковника Євгенія Пікуса охороняє ділянку державного кордону з Російською Федерацією протяжністю 517,2 км, з них річкової – 94,2 км

Вітаємо всіх захисників нашої Батьківщини зі святом!

Підсумки «Зброя та безпека 2019».

З 8 по 11 жовтня відбудеться XVI Міжнародна спеціалізована виставка "ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019"

«Saber Junction-2019»: військові хитрощі, виклик артилерії та «знищення» сил противника.

З Днем Підприємництва!

У польському місті Кєльце стартував один з найбільших у світі заходів в виробництві озброєння – 27-ий Міжнародний салон оборонної промисловості (MSPO).

Компанія ДОЛЯ І КО. ЛТД приєдналась до учасників міжнародної асоціації TETRA and Critical Communications Association (TCCA).

З Днем Незалежності!

Щиро вітаємо військових зв'язківців з професійним святом – Днем військ зв’язку Збройних Сил України!

16 липня, Голова Державної Прикордонної служби України, полковник Сергій Дейнеко, відвідав виставку-презентацію Ліги Оборонних підприємств

З Днем Конституції України!

У середу, 26 червня, в Американо-Українській Діловій Раді (USUBC) відбувся круглий стіл з Тимчасово повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором.

В Україну з робочим візитом прибула делегація США на чолі зі старшим радником з питань реформування оборонного комплексу Дональдом Вінтером.

Відбулася зустріч представників "Ліги Оборонних підриємств" з членами Київської асоціації військових аташе (КАВА)

УКРОБОРОНПРОМ та ТОВ "ДОЛЯ І КО. ЛТД" підписали протокол про наміри

+38 (044) 2845515

Отримано статус ексклюзивного дистриб'ютора THALES

Отримано статус ексклюзивного дистриб'ютора THALES 29.06.2020

Отримано статус ексклюзивного дистриб'ютора THALES

З радістю повідомляємо, що компанія ДОЛЯ І КО. ЛТД отримала статус ексклюзивного дистриб’ютора Thales Defence & Security, Inc - одного з глобальних лідерів оборонної сфери, телекомунікацій, рішень для авіації, космосу та цифрової безпеки.

Thales Defense & Security, Inc. (TDSI) зі штаб-квартирою в Кларксбурзі, США — глобальна компанія, яка обслуговує оборонні, федеральні та комерційні ринки з інноваційними рішеннями для наземних тактичних, повітряних і авіаційних, морських та безпекових областей.

Thales Defense & Security, Inc. є дочірньою компанією компанії Thales (Euronext Paris: HO), світовим лідером технологій, що формують світ завтрашнього дня. Thales Group надає рішення, послуги та продукцію клієнтам на ринках авіації, космосу, транспорту, цифрової ідентичності та безпеки, а також на оборонних ринках. Маючи 80 000 співробітників у 68 країнах, Thales у 2019 році досяг обороту 18,4 млрд євро. Thales приділяє велику увагу цифровим інноваціям – телекомунікаціям, Big Data, штучному інтелекту та кібербезпеці, технологіям, які підтримують бізнес, організації та уряди у вирішальні моменти.

Корпорація Thales Defense & Security, Inc. є світовим провайдером критично важливих систем зв'язку з 1964 року. З того часу компанія набула широкого спектру нових можливостей, що розширюють проникнення на оборонні та захисні майданчики, включаючи новітні тактичні засоби зв’язку, шлем-дисплеї та технології відстеження руху; термінали SATCOM; вдосконалені системи локації; системи навчання та моделювання; рішення щодо захисту даних; сенсорні та ракетні системи.

Крім того, Thales Defense & Security, Inc. служить центром для технологій, використовуючи широкомасштабні системні рішення - наприклад, системи управління бойовими діями; морські, повітряні та наземні ISR; системи радіоелектронної боротьби - для задоволення потреб США.

Возврат к списку

Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved