Миттєве з'єднання та передача даних з технологією POC

В учбовому центрі компанії DOLYA було проведено круглий стіл на тему: «Державно-приватне партнерство в оборонній сфері: створення механізму отримання державних коштів для підготовки та розвитку виробництва приватними оборонними підприємствами»

Отримано статус ексклюзивного дистриб'ютора THALES

Організація системи зв'язку в зоні відчуження

Луганський прикордонний загін імені героя України полковника Євгенія Пікуса охороняє ділянку державного кордону з Російською Федерацією протяжністю 517,2 км, з них річкової – 94,2 км

Вітаємо всіх захисників нашої Батьківщини зі святом!

Підсумки «Зброя та безпека 2019».

З 8 по 11 жовтня відбудеться XVI Міжнародна спеціалізована виставка "ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019"

«Saber Junction-2019»: військові хитрощі, виклик артилерії та «знищення» сил противника.

З Днем Підприємництва!

У польському місті Кєльце стартував один з найбільших у світі заходів в виробництві озброєння – 27-ий Міжнародний салон оборонної промисловості (MSPO).

Компанія ДОЛЯ І КО. ЛТД приєдналась до учасників міжнародної асоціації TETRA and Critical Communications Association (TCCA).

З Днем Незалежності!

Щиро вітаємо військових зв'язківців з професійним святом – Днем військ зв’язку Збройних Сил України!

16 липня, Голова Державної Прикордонної служби України, полковник Сергій Дейнеко, відвідав виставку-презентацію Ліги Оборонних підприємств

З Днем Конституції України!

У середу, 26 червня, в Американо-Українській Діловій Раді (USUBC) відбувся круглий стіл з Тимчасово повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором.

В Україну з робочим візитом прибула делегація США на чолі зі старшим радником з питань реформування оборонного комплексу Дональдом Вінтером.

Відбулася зустріч представників "Ліги Оборонних підриємств" з членами Київської асоціації військових аташе (КАВА)

УКРОБОРОНПРОМ та ТОВ "ДОЛЯ І КО. ЛТД" підписали протокол про наміри

+38 (044) 2845515

Перший конкурс проектів оборонних технологій в рамках Sikorsky Challenge

Перший конкурс проектів оборонних технологій в рамках Sikorsky Challenge 14.05.2019

Перший конкурс проектів оборонних технологій в рамках Sikorsky Challenge


В Україні стартував перший конкурс проектів оборонних технологій, який проходить у Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.

2.png

Конкурс започатковано спільними зусиллями "Укроборонпром", Міністерство оборони України, Держспецзв'язку, "Ліга оборонних підприємств України", Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, "КПІ ім. Ігоря Сікорського", Наукового парку "Київська політехніка" та Інноваційного холдингу "Sikorsky Challenge".

5.png

Метою Конкурсу є презентація проектів військового призначення перед представниками підприємств Укроборонпрому, вітчизняними та зарубіжними інвесторами. Поєднати загалом потенціал та можливості вітчизняної науки, оборонних підприємств та силових структур, які мають зміцнитися за рахунок інноваційних рішень.

IMG_20190514_095317.jpg

Загалом на конкурс було надіслано 132 проекти, які були розроблені науковцями по всій країні. У фінал вийшли 2 розробки компанії ДОЛЯ І КО.ЛТД та 40 розробок, які охоплюють всі сфери оборони України, починаючи від лазерного медичного обладнання та систем захищеного зв‘язку, до проекту створення угрупування космічних мікросупутників та використання нанокомпозитних матеріалів.

PHOTO-2019-05-14-12-51-47.jpg

Розробки компанії ДОЛЯ І КО.ЛТД були представлено в форматі презентацій та на стенді компанії. Багатьох вельмишановних експертів, журналістів та почесних гостей зацікавив проект програмного комплексу захищених мобільних переговорів "SecurePhone".

IMG_20190514_123740.jpg

Возврат к списку

Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved