—айт б≥льше не п≥дтримуЇтьс€. Ќатисн≥ть щоб перейти на наш новий сайт
 

ћиттЇве з'Їднанн€ та передача даних з технолог≥Їю POC

¬ учбовому центр≥ компан≥њ DOLYA було проведено круглий ст≥л на тему: Ђƒержавно-приватне партнерство в оборонн≥й сфер≥: створенн€ механ≥зму отриманн€ державних кошт≥в дл€ п≥дготовки та розвитку виробництва приватними оборонними п≥дприЇмствамиї

ќтримано статус ексклюзивного дистриб'ютора THALES

ќрган≥зац≥€ системи зв'€зку в зон≥ в≥дчуженн€

Ћуганський прикордонний заг≥н ≥мен≥ геро€ ”крањни полковника ™вген≥€ ѕ≥куса охорон€Ї д≥л€нку державного кордону з –ос≥йською ‘едерац≥Їю прот€жн≥стю 517,2 км, з них р≥чковоњ Ц 94,2 км

¬≥таЇмо вс≥х захисник≥в нашоњ Ѕатьк≥вщини з≥ св€том!

ѕ≥дсумки Ђ«бро€ та безпека 2019ї.

« 8 по 11 жовтн€ в≥дбудетьс€ XVI ћ≥жнародна спец≥ал≥зована виставка "«Ѕ–ќя “ј Ѕ≈«ѕ≈ ј-2019"

ЂSaber Junction-2019ї: в≥йськов≥ хитрощ≥, виклик артилер≥њ та Ђзнищенн€ї сил противника.

« ƒнем ѕ≥дприЇмництва!

” польському м≥ст≥  Їльце стартував один з найб≥льших у св≥т≥ заход≥в в виробництв≥ озброЇнн€ Ц 27-ий ћ≥жнародний салон оборонноњ промисловост≥ (MSPO).

 омпан≥€ ƒќЋя ≤  ќ. Ћ“ƒ приЇдналась до учасник≥в м≥жнародноњ асоц≥ац≥њ TETRA and Critical Communications Association (TCCA).

« ƒнем Ќезалежност≥!

ўиро в≥таЇмо в≥йськових зв'€зк≥вц≥в з профес≥йним св€том Ц ƒнем в≥йськ звТ€зку «бройних —ил ”крањни!

16 липн€, √олова ƒержавноњ ѕрикордонноњ служби ”крањни, полковник —ерг≥й ƒейнеко, в≥дв≥дав виставку-презентац≥ю Ћ≥ги ќборонних п≥дприЇмств

« ƒнем  онституц≥њ ”крањни!

” середу, 26 червн€, в јмерикано-”крањнськ≥й ƒ≥лов≥й –ад≥ (USUBC) в≥дбувс€ круглий ст≥л з “имчасово пов≥реним у справах —Ўј в ”крањн≥ ¬≥ль€мом “ейлором.

¬ ”крањну з робочим в≥зитом прибула делегац≥€ —Ўј на чол≥ з≥ старшим радником з питань реформуванн€ оборонного комплексу ƒональдом ¬≥нтером.

¬≥дбулас€ зустр≥ч представник≥в "Ћ≥ги ќборонних п≥дриЇмств" з членами  ињвськоњ асоц≥ац≥њ в≥йськових аташе ( ј¬ј)

” –ќЅќ–ќЌѕ–ќћ та “ќ¬ "ƒќЋя ≤  ќ. Ћ“ƒ" п≥дписали протокол про нам≥ри

+38 (044) 2845515

ЂSaber Junction-2019ї: в≥йськов≥ хитрощ≥, виклик артилер≥њ та Ђзнищенн€ї сил противника.

ЂSaber Junction-2019ї: в≥йськов≥ хитрощ≥, виклик артилер≥њ та Ђзнищенн€ї сил противника. 30.09.2019

ЂSaber Junction-2019ї: в≥йськов≥ хитрощ≥, виклик артилер≥њ та Ђзнищенн€ї сил противника.

ЂSaber Junction-2019ї: в≥йськов≥ хитрощ≥, виклик артилер≥њ та Ђзнищенн€ї сил противника.

Ќа баз≥ Ѕагатонац≥онального м≥жвидового центру з п≥дтримки боЇготовност≥ у Ќ≥меччин≥ (JMRC) завершилос€ багатонац≥ональне тактичне навчанн€ ЂSaber Junction-2019ї..

–ота 13-го окремого десантно-штурмового батальйону 95-њ окремоњ десантно-штурмовоњ бригади та п≥дрозд≥л бойового забезпеченн€ ƒесантно-штурмових в≥йськ п≥д час цьогор≥чного навчанн€ входили до складу сил 173-њ пов≥тр€но-десантноњ бригади «бройних —ил —Ўј.

” багатонац≥ональному тактичному навчанн≥ ЂSaber Junction-2019ї вз€ли участь близько шести тис€ч в≥йськових з ш≥стнадц€ти крањн Ќј“ќ.

ѕрот€гом двох тижн≥в активноњ фази навчанн€, украњнськ≥ десантники разом з в≥йськовими крањн Ќј“ќ та партнер≥в јль€нсу виконували р≥зн≥ навчально-бойов≥ завданн€ €к в населених пунктах, так ≥ в баварських л≥сах.

ћайстерн≥сть та профес≥онал≥зм в≥йськовослужбовц≥в 13-го окремого десантно-штурмового батальйону ƒЎ¬ в≥дзначив командувач —ухопутних в≥йськ «бройних —ил —Ўј в ™вроп≥ генерал-лейтенант  р≥стофер  аволл≥, €кий зустр≥вс€ з украњнськими десантниками п≥сл€ проведенн€ усп≥шноњ операц≥њ на одному ≥з рубеж≥в.

- я дуже задоволений вашою роботою. ≤ маю за честь тиснути ¬аш≥ мужн≥ руки, та з над≥Їю чекатиму наступноњ зустр≥ч≥, - сказав генерал-лейтенант  р≥стофер  аволл≥.

—воЇю чергою, украњнська група спостер≥гач≥в та ≥нструктор≥в в≥д ћ≥жнародного центру миротворчост≥ та безпеки Ќац≥ональноњ академ≥њ —ухопутних в≥йськ ≥мен≥ гетьмана ѕетра —агайдачного, €ка оц≥нюЇ д≥њ десантно-штурмового п≥дрозд≥лу в ход≥ навчань за стандартами Ќј“ќ, також в≥дзначила високий р≥вень п≥дготовки украњнських десантник≥в.

«а словами командира украњнськоњ десантно-штурмовоњ роти лейтенанта ƒмитра  ап≥тули, на цих навчанн€х його п≥дрозд≥л в черговий раз п≥дтвердив, що маЇ надзвичайно високий р≥вень п≥дготовки.

- я пишаюс€ тим, що командую такими справжн≥ми профес≥оналами, додав лейтенант ƒмитро  ап≥тула.

¬озврат к списку

Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved