Миттєве з'єднання та передача даних з технологією POC

В учбовому центрі компанії DOLYA було проведено круглий стіл на тему: «Державно-приватне партнерство в оборонній сфері: створення механізму отримання державних коштів для підготовки та розвитку виробництва приватними оборонними підприємствами»

Отримано статус ексклюзивного дистриб'ютора THALES

Організація системи зв'язку в зоні відчуження

Луганський прикордонний загін імені героя України полковника Євгенія Пікуса охороняє ділянку державного кордону з Російською Федерацією протяжністю 517,2 км, з них річкової – 94,2 км

Вітаємо всіх захисників нашої Батьківщини зі святом!

Підсумки «Зброя та безпека 2019».

З 8 по 11 жовтня відбудеться XVI Міжнародна спеціалізована виставка "ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019"

«Saber Junction-2019»: військові хитрощі, виклик артилерії та «знищення» сил противника.

З Днем Підприємництва!

У польському місті Кєльце стартував один з найбільших у світі заходів в виробництві озброєння – 27-ий Міжнародний салон оборонної промисловості (MSPO).

Компанія ДОЛЯ І КО. ЛТД приєдналась до учасників міжнародної асоціації TETRA and Critical Communications Association (TCCA).

З Днем Незалежності!

Щиро вітаємо військових зв'язківців з професійним святом – Днем військ зв’язку Збройних Сил України!

16 липня, Голова Державної Прикордонної служби України, полковник Сергій Дейнеко, відвідав виставку-презентацію Ліги Оборонних підприємств

З Днем Конституції України!

У середу, 26 червня, в Американо-Українській Діловій Раді (USUBC) відбувся круглий стіл з Тимчасово повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором.

В Україну з робочим візитом прибула делегація США на чолі зі старшим радником з питань реформування оборонного комплексу Дональдом Вінтером.

Відбулася зустріч представників "Ліги Оборонних підриємств" з членами Київської асоціації військових аташе (КАВА)

УКРОБОРОНПРОМ та ТОВ "ДОЛЯ І КО. ЛТД" підписали протокол про наміри

+38 (044) 2845515

«Saber Junction-2019»: військові хитрощі, виклик артилерії та «знищення» сил противника.

«Saber Junction-2019»: військові хитрощі, виклик артилерії та «знищення» сил противника. 30.09.2019

«Saber Junction-2019»: військові хитрощі, виклик артилерії та «знищення» сил противника.

«Saber Junction-2019»: військові хитрощі, виклик артилерії та «знищення» сил противника.

На базі Багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності у Німеччині (JMRC) завершилося багатонаціональне тактичне навчання «Saber Junction-2019»..

Рота 13-го окремого десантно-штурмового батальйону 95-ї окремої десантно-штурмової бригади та підрозділ бойового забезпечення Десантно-штурмових військ під час цьогорічного навчання входили до складу сил 173-ї повітряно-десантної бригади Збройних Сил США.

У багатонаціональному тактичному навчанні «Saber Junction-2019» взяли участь близько шести тисяч військових з шістнадцяти країн НАТО.

Протягом двох тижнів активної фази навчання, українські десантники разом з військовими країн НАТО та партнерів Альянсу виконували різні навчально-бойові завдання як в населених пунктах, так і в баварських лісах.

Майстерність та професіоналізм військовослужбовців 13-го окремого десантно-штурмового батальйону ДШВ відзначив командувач Сухопутних військ Збройних Сил США в Європі генерал-лейтенант Крістофер Каволлі, який зустрівся з українськими десантниками після проведення успішної операції на одному із рубежів.

- Я дуже задоволений вашою роботою. І маю за честь тиснути Ваші мужні руки, та з надією чекатиму наступної зустрічі, - сказав генерал-лейтенант Крістофер Каволлі.

Своєю чергою, українська група спостерігачів та інструкторів від Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, яка оцінює дії десантно-штурмового підрозділу в ході навчань за стандартами НАТО, також відзначила високий рівень підготовки українських десантників.

За словами командира української десантно-штурмової роти лейтенанта Дмитра Капітули, на цих навчаннях його підрозділ в черговий раз підтвердив, що має надзвичайно високий рівень підготовки.

- Я пишаюся тим, що командую такими справжніми професіоналами, додав лейтенант Дмитро Капітула.

Возврат к списку

Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved