Миттєве з'єднання та передача даних з технологією POC

В учбовому центрі компанії DOLYA було проведено круглий стіл на тему: «Державно-приватне партнерство в оборонній сфері: створення механізму отримання державних коштів для підготовки та розвитку виробництва приватними оборонними підприємствами»

Отримано статус ексклюзивного дистриб'ютора THALES

Організація системи зв'язку в зоні відчуження

Луганський прикордонний загін імені героя України полковника Євгенія Пікуса охороняє ділянку державного кордону з Російською Федерацією протяжністю 517,2 км, з них річкової – 94,2 км

Вітаємо всіх захисників нашої Батьківщини зі святом!

Підсумки «Зброя та безпека 2019».

З 8 по 11 жовтня відбудеться XVI Міжнародна спеціалізована виставка "ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019"

«Saber Junction-2019»: військові хитрощі, виклик артилерії та «знищення» сил противника.

З Днем Підприємництва!

У польському місті Кєльце стартував один з найбільших у світі заходів в виробництві озброєння – 27-ий Міжнародний салон оборонної промисловості (MSPO).

Компанія ДОЛЯ І КО. ЛТД приєдналась до учасників міжнародної асоціації TETRA and Critical Communications Association (TCCA).

З Днем Незалежності!

Щиро вітаємо військових зв'язківців з професійним святом – Днем військ зв’язку Збройних Сил України!

16 липня, Голова Державної Прикордонної служби України, полковник Сергій Дейнеко, відвідав виставку-презентацію Ліги Оборонних підприємств

З Днем Конституції України!

У середу, 26 червня, в Американо-Українській Діловій Раді (USUBC) відбувся круглий стіл з Тимчасово повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором.

В Україну з робочим візитом прибула делегація США на чолі зі старшим радником з питань реформування оборонного комплексу Дональдом Вінтером.

Відбулася зустріч представників "Ліги Оборонних підриємств" з членами Київської асоціації військових аташе (КАВА)

УКРОБОРОНПРОМ та ТОВ "ДОЛЯ І КО. ЛТД" підписали протокол про наміри

+38 (044) 2845515

У середу, 26 червня, в Американо-Українській Діловій Раді (USUBC) відбувся круглий стіл з Тимчасово повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором.

У середу, 26 червня, в Американо-Українській Діловій Раді (USUBC) відбувся круглий стіл з Тимчасово повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором. 27.06.2019

У середу, 26 червня, в Американо-Українській Діловій Раді (USUBC) відбувся круглий стіл з Тимчасово повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором.

У середу, 26 червня, в Американо-Українській Діловій Раді (USUBC) відбувся круглий стіл з Тимчасово повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором. Зустріч відбулася в приміщенні конференц-залу SigmaBleyzer, а модератором виступив - Morgan Williams, президент USUBC.


65255236_2367648799980848_4199766528385613824_o.jpg

У заході взяли участь члени та друзі Американо-Української Ділової Ради #USUBC: Abbot, AbbVie, American Councils for International Education , Amsted Rail, APCO Wolrdwide, Archer Daniels Midland (ADM), B.C. Toms & Co. , Bleyzer Foundation , Cub Energy , ДОЛЯ І КО. ЛТДEnergy Resources of Ukraine, GE, Holtec International, IBMAtlantic GroupKyivPost, Louis Dreyfus Commodities Ukraine , Mars, Ministry of Foreign Affairs, MKW Group, Motorola Solutions, Office of the National Investment Council of Ukraine, Cargill, Noosphere Association, PBN Hill+Knowlton Strategies Ukraine , Philip Morris Ukraine, Poltava Petroleum Company, Progress Tech Solutions, RULG-Ukrainian Legal Group, Sayenko Kharenko, SigmaBleyzer, Shell, StrategyEast, TITAN MACHINERY UKRAINE,Trident Acquisitions Corporation, The UBN Ukraine Business News, Ukraine Power Resources, Ukrlandfarming PLC, Uniprom, UNIT.CityUSAID Ukraine - USAID УкраїнаU.S. Embassy Kyiv Ukraine , U.S.-Ukraine Business Council, Visa, Winner Imports Ukraine , Державний концерн "Укроборонпром"AgroGeneration

65318110_2367649489980779_5187675170436808704_n.jpg

Під час круглого столу учасники обговорили інвестиційний бізнес-клімат в Україні, пріоритетні реформи, відносини між Україною та США.

USUBC із задоволенням вітає Посла Вільяма Тейлора з поверненням до України, Посол Тейлор приносить багатий дипломатичний досвід в посольство США в цей дуже важливий час у відносинах між Україною та США.

Бізнес-рада США-Україна (USUBC) тісно співпрацює з послом Тейлором протягом багатьох років. Він працював старшим радником USUBC протягом десяти років з 2009 по 2019 рік.

65619003_2367648419980886_2180591180062916608_n.jpg

Посол Тейлор повернувся в Україну в понеділок, 17 червня 2019 року. «Я з нетерпінням очікую, що команда посольства США буде вести міцні робочі відносини з президентом Зеленським та його командою, іншими українськими чиновниками та політичними силами, а також підтримувати наші міцні партнерські відносини з громадянського суспільства та українського народу », - сказав посол Тейлор. "Сполучені Штати залишаються глибокими прихильниками успіху стабільної, процвітаючої, демократичної та вільної України, і ми продовжуємо підтримувати суверенітет і територіальну цілісність України".

Вільям Б. Тейлор – тимчасово повірений у справах США Посольства США в Києві, Україна. Нещодавно він був виконавчим віце-президентом американського Інституту миру. Під час Арабської весни він керував допомогою та підтримкою Єгипту, Тунісу, Лівії та Сирії в Державному департаменті. Він був послом США в Україні з 2006 по 2009 рік.Возврат к списку

Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved