—айт б≥льше не п≥дтримуЇтьс€. Ќатисн≥ть щоб перейти на наш новий сайт
 

ћиттЇве з'Їднанн€ та передача даних з технолог≥Їю POC

¬ учбовому центр≥ компан≥њ DOLYA було проведено круглий ст≥л на тему: Ђƒержавно-приватне партнерство в оборонн≥й сфер≥: створенн€ механ≥зму отриманн€ державних кошт≥в дл€ п≥дготовки та розвитку виробництва приватними оборонними п≥дприЇмствамиї

ќтримано статус ексклюзивного дистриб'ютора THALES

ќрган≥зац≥€ системи зв'€зку в зон≥ в≥дчуженн€

Ћуганський прикордонний заг≥н ≥мен≥ геро€ ”крањни полковника ™вген≥€ ѕ≥куса охорон€Ї д≥л€нку державного кордону з –ос≥йською ‘едерац≥Їю прот€жн≥стю 517,2 км, з них р≥чковоњ Ц 94,2 км

¬≥таЇмо вс≥х захисник≥в нашоњ Ѕатьк≥вщини з≥ св€том!

ѕ≥дсумки Ђ«бро€ та безпека 2019ї.

« 8 по 11 жовтн€ в≥дбудетьс€ XVI ћ≥жнародна спец≥ал≥зована виставка "«Ѕ–ќя “ј Ѕ≈«ѕ≈ ј-2019"

ЂSaber Junction-2019ї: в≥йськов≥ хитрощ≥, виклик артилер≥њ та Ђзнищенн€ї сил противника.

« ƒнем ѕ≥дприЇмництва!

” польському м≥ст≥  Їльце стартував один з найб≥льших у св≥т≥ заход≥в в виробництв≥ озброЇнн€ Ц 27-ий ћ≥жнародний салон оборонноњ промисловост≥ (MSPO).

 омпан≥€ ƒќЋя ≤  ќ. Ћ“ƒ приЇдналась до учасник≥в м≥жнародноњ асоц≥ац≥њ TETRA and Critical Communications Association (TCCA).

« ƒнем Ќезалежност≥!

ўиро в≥таЇмо в≥йськових зв'€зк≥вц≥в з профес≥йним св€том Ц ƒнем в≥йськ звТ€зку «бройних —ил ”крањни!

16 липн€, √олова ƒержавноњ ѕрикордонноњ служби ”крањни, полковник —ерг≥й ƒейнеко, в≥дв≥дав виставку-презентац≥ю Ћ≥ги ќборонних п≥дприЇмств

« ƒнем  онституц≥њ ”крањни!

” середу, 26 червн€, в јмерикано-”крањнськ≥й ƒ≥лов≥й –ад≥ (USUBC) в≥дбувс€ круглий ст≥л з “имчасово пов≥реним у справах —Ўј в ”крањн≥ ¬≥ль€мом “ейлором.

¬ ”крањну з робочим в≥зитом прибула делегац≥€ —Ўј на чол≥ з≥ старшим радником з питань реформуванн€ оборонного комплексу ƒональдом ¬≥нтером.

¬≥дбулас€ зустр≥ч представник≥в "Ћ≥ги ќборонних п≥дриЇмств" з членами  ињвськоњ асоц≥ац≥њ в≥йськових аташе ( ј¬ј)

” –ќЅќ–ќЌѕ–ќћ та “ќ¬ "ƒќЋя ≤  ќ. Ћ“ƒ" п≥дписали протокол про нам≥ри

+38 (044) 2845515

” –ќЅќ–ќЌѕ–ќћ та “ќ¬ "ƒќЋя ≤  ќ. Ћ“ƒ" п≥дписали протокол про нам≥ри

” –ќЅќ–ќЌѕ–ќћ та “ќ¬ "ƒќЋя ≤  ќ. Ћ“ƒ" п≥дписали протокол про нам≥ри 15.05.2019

” –ќЅќ–ќЌѕ–ќћ та “ќ¬ "ƒќЋя ≤  ќ. Ћ“ƒ" п≥дписали протокол про нам≥ри

ƒержконцерн "”кроборонпром" та “ќ¬ "ƒќЋя ≤  ќ. Ћ“ƒ" п≥дписали ѕротокол про нам≥ри в рамках ≤-го  онкурсу ≥нновац≥йних проект≥в в оборонн≥й сфер≥ 14-15 травн€ 2019 року

ѕерший конкурс оборонних технолог≥й "Sikorsky Challenge", €кий проходив у " ињвському пол≥техн≥чному ≥нститут≥ ≥м. ≤. —≥корського", завершивс€. «≥ 132 проект≥в було в≥д≥брано 32, €к≥ ви€вились найб≥льш корисними та ≥нновац≥йними у оборонн≥й сфер≥.

ƒл€ розвитку представлених розробок було п≥дписано 42 протоколи, €к≥ передбачають наданн€ всеб≥чноњ п≥дтримки у реал≥зац≥њ ≥нновац≥й з боку п≥дприЇмств "”кроборонпрому", «бройних —ил ”крањни, ƒержслужбою спецзвТ€зку та захисту ≥нформац≥њ та "Ќауково-техн≥чного центру "Ќ≤√–≤". 

"«агалом ƒержконцерн "”кроборонпром" п≥дтримав 32 проекти. ¬с≥ вони отримають всеб≥чну п≥дтримку, €к ф≥нансову, так ≥ техн≥чну, дл€ впровадженн€ у жит≥€. ƒл€ цього будуть зад≥€н≥ кошти спец≥ального фонду, що створюЇтьс€ в  онцерн≥, а також можлив≥сть використовувати експериментальн≥, випробувальн≥ та виробнич≥ д≥льниц≥ на п≥дприЇмствах "”кроборонпрому". ћи максимально зац≥кавлен≥ у перетворенн≥ представлених ≥нновац≥йних розробок у реальн≥ вироби за м≥н≥мальний час", Ц п≥дкреслив —ерг≥й ќмельченко, ѕерший заступник гендиректора  онцерну.

" ≥льк≥сть конкурсант≥в та проект≥в, €к≥ отримали реальну п≥дтримку, демонструЇ, що наша сп≥льна ≥н≥ц≥атива створити таку платформу була абсолютно правильною. ” подальшому конкурс оборонних технолог≥й "Sikorsky Challenge" буде проходити, €к м≥н≥мум, один раз на р≥к. ¬одночас зараз розгл€даЇтьс€ можлив≥сть проводити аналог≥чн≥ конкурси част≥ше та тематично за сферами оборонно-промислового комплексу. ÷е дозволить створити ще ефективн≥шу синергетичну систему науки, промисловост≥ та украњнського в≥йська", Ц за€вив ћихайло «гуровський, ректор  ѕ≤ ≥м. ≤гор€ —≥корського.


¬озврат к списку

Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved