Миттєве з'єднання та передача даних з технологією POC

В учбовому центрі компанії DOLYA було проведено круглий стіл на тему: «Державно-приватне партнерство в оборонній сфері: створення механізму отримання державних коштів для підготовки та розвитку виробництва приватними оборонними підприємствами»

Отримано статус ексклюзивного дистриб'ютора THALES

Організація системи зв'язку в зоні відчуження

Луганський прикордонний загін імені героя України полковника Євгенія Пікуса охороняє ділянку державного кордону з Російською Федерацією протяжністю 517,2 км, з них річкової – 94,2 км

Вітаємо всіх захисників нашої Батьківщини зі святом!

Підсумки «Зброя та безпека 2019».

З 8 по 11 жовтня відбудеться XVI Міжнародна спеціалізована виставка "ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019"

«Saber Junction-2019»: військові хитрощі, виклик артилерії та «знищення» сил противника.

З Днем Підприємництва!

У польському місті Кєльце стартував один з найбільших у світі заходів в виробництві озброєння – 27-ий Міжнародний салон оборонної промисловості (MSPO).

Компанія ДОЛЯ І КО. ЛТД приєдналась до учасників міжнародної асоціації TETRA and Critical Communications Association (TCCA).

З Днем Незалежності!

Щиро вітаємо військових зв'язківців з професійним святом – Днем військ зв’язку Збройних Сил України!

16 липня, Голова Державної Прикордонної служби України, полковник Сергій Дейнеко, відвідав виставку-презентацію Ліги Оборонних підприємств

З Днем Конституції України!

У середу, 26 червня, в Американо-Українській Діловій Раді (USUBC) відбувся круглий стіл з Тимчасово повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором.

В Україну з робочим візитом прибула делегація США на чолі зі старшим радником з питань реформування оборонного комплексу Дональдом Вінтером.

Відбулася зустріч представників "Ліги Оборонних підриємств" з членами Київської асоціації військових аташе (КАВА)

УКРОБОРОНПРОМ та ТОВ "ДОЛЯ І КО. ЛТД" підписали протокол про наміри

+38 (044) 2845515

В учбовому центрі компанії DOLYA було проведено круглий стіл на тему: «Державно-приватне партнерство в оборонній сфері: створення механізму отримання державних коштів для підготовки та розвитку виробництва приватними оборонними підприємствами»

В учбовому центрі компанії DOLYA було проведено круглий стіл на тему: «Державно-приватне партнерство в оборонній сфері: створення механізму отримання державних коштів для підготовки та розвитку виробництва приватними оборонними підприємствами» 11.09.2020

В учбовому центрі компанії DOLYA було проведено круглий стіл на тему: «Державно-приватне партнерство в оборонній сфері: створення механізму отримання державних коштів для підготовки та розвитку виробництва приватними оборонними підприємствами»

В учбовому центрі компанії DOLYA було проведено круглий стіл на тему: «Державно-приватне партнерство в оборонній сфері: створення механізму отримання державних коштів для підготовки та розвитку виробництва приватними оборонними підприємствами», ініційований громадською спілкою «Ліга оборонних підприємств України».

В обговоренні проблемних питань взяли участь: перший заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Валерій Іващенко, заступник Міністра оборони України Олександр Миронюк, голова підкомітету Верховної Ради України з питань оборонної промисловості та технічної модернізації Ігор Копитін та керівництво ГС «Ліга оборонних підприємств України».

Річ в тім, що значна кількість вітчизняних приватних підприємств оборонної галузі, працюючи над розробкою та створенням новітніх зразків високотехнологічної, інноваційної продукції військового призначення стикається з браком коштів, необхідних для розвитку власної виробничої бази. У реаліях сьогодення ця, здавалося б, суто бізнесова проблема приватних виробників озброєння прямо впливає на обороноздатність України, реалізацію масштабних оборонних програм держави. Відсутність дієвої державної фінансової підтримки для розвитку високотехнологічних виробничих потужностей оборонних компаній недержавної форми власності щонайменше суттєво сповільнює процес насичення Збройних Сил України новітнім озброєнням та веде до здорожчання його вартості.

Приватні підприємства української «оборонки», які працюють над створенням сучасних зразків озброєння і військової техніки, на відміну від державного сектору ОПК, на сьогодні не можуть сподіватися на державну фінансову підтримку, адже відсутній навіть механізм доступу для її отримання.

Саме про цю проблематику та напрацювання механізмів вирішення йшлося під час круглого столу.

Зокрема, перший заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Валерій Іващенко зазначив, що одне з головних завдань, яке стоїть перед міністерством — це створення єдиних правил для функціонування всіх оборонних підприємств України незалежно від форми власності.

— Ми маємо обговорити шляхи вирішення проблеми для того, щоб наші приватні підприємства оборонного сектору працювали в рівних умовах з державними. Проте найголовніше, щоб ефективна робота всіх підприємств була спрямована насамперед на підвищення боєздатності Збройних Сил України. Якою б ефективною не була експортна складова того чи іншого оборонного підприємства, потреба нашого війська має бути пріоритетною, — зазначив Валерій Іващенко.

Думку Валерія Іващенка підтримав заступник Міністра оборони України Олександр Миронюк.

— Основним замовником на кожному підприємстві оборонно-промислового комплексу має бути Міністерство оборони України. Саме на цьому ми наголошуємо, і підкомітет з питань оборонної промисловості та технічної модернізації Верховної Ради України підтримує нас у цьому питанні, — наголосив Олександр Миронюк.

— Маю констатувати, що сьогодні була плідна зустріч зацікавлених сторін. Було з’ясовано чимало питань, які сьогодні є нагальними для вітчизняних виробників приватного сектору оборонної галузі. Головне, що є діалог з Міністерством оборони та з новоствореним Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості України. Це є дуже важливим для приватного сектору «оборонки», адже саме тут виконується близько 60% державного оборонного замовлення. Тому головний підсумок сьогоднішньої зустрічі — приватних виробників чують, — сказав генеральний директор ГС «Ліга оборонних підприємств України» Олег Брюшковський.

https://armyinform.com.ua/2020/09/chy-otrymayut-pryvatni-oboronni-pidpryyemstva-derzhavni-koshty-na-rozvytok-vyrobnycztva/


Возврат к списку

Copyright © 2005 Dolya & Co., Ltd. All rights reserved